Refik Tuzcuoğlu Haberleri

Refik Tuzcuoğlu haber, Refik Tuzcuoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Refik Tuzcuoğlu - 18.03.2021
Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliğinden ziyaretler
Çankırı, Zonguldak, Bolu, Karabük, Bartın, Sinop, Kastamonu illerini temsil eden sivil toplum kuruluşlarından oluşan Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliği heyeti, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimler Politika Kurulu Üyesi Refik Tuzcuoğlu ve Adalet Bakan Yardımcısı Yakup Moğul'u ziyaret etti.
Refik Tuzcuoğlu - 28.10.2020
Beylikova, Sarıcakaya ve Günyüzü belediyelerinin "kardeş belediye" çalışmaları
Sürece katkı sağlayan yetkililere teşekkür eden Günay, "İlçelerimizin açılımı için destek olan Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki ile Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetimler Politika Kurulu Üyesi Sayın Refik Tuzcuoğlu'na teşekkür ederiz.
Refik Tuzcuoğlu - 09.10.2019
AK Parti'li belediye başkanları Samsun'da buluşacak
Toplantının birinci gününde eski belediye başkanları Menderes Türel, Tahir Akyürek ve Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Yerel Politikalar Kurulu Üyesi Refik Tuzcuoğlu'nun moderatörlüğünde bilgi ve tecrübelerini yeni belediye başkanlarıyla paylaşacak.
Refik Tuzcuoğlu - 13.05.2019
Ankara Büyükşehir Belediyesinde Bazı Üst Düzey Bürokratlar Görevden Alındı
Görevden alınan bürokratların bazıları ise şöyle: Teftiş Kurulu Başkanı İsmail Erdoğan, Hukuk Müşaviri Veysel Kazan, Genel Sekreter Yardımcısı, Ego Genel Müdürü Balamir Gündoğdu, Genel Sekreter Yardımcısı Erdoğan Kurtoğlu, İtfaiye Daire Başkanı Uğur Olgun, Genel Sekreter Yardımcısı Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, Genel Sekreter Refik Tuzcuoğlu, Çevre Koruma Daire Başkanı Orhan Kocaağa, Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Erol Eraslanoğlu, Emlak İstimlak Daire Başkanı Osman Özbayrak, Ulaşım Daire Başkanı Mümtaz Durlanık, Basın Yayın Daire Başkanı Adnan Yuva, İç Denetim Birimi Başkanı Doğan İşçi, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Orhan Özdemir, Özel Kalem Müdürü Vedat Güngör, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Mehmet Sütçü, ASKİ Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcısı Doç.
Refik Tuzcuoğlu - 04.05.2019
Ankara Büyükşehir Belediyesi Eski Genel Sekreteri Tuzcuoğlu: "Yavaş İşten Çıkarmaya Devam Ediyor"
Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreteri Refik Tuzcuoğlu, "Büyükşehir'de şu an baskılar yaşanıyor.
Refik Tuzcuoğlu - 25.03.2019
Ankarada Açılan 'Wonderland Eurasia'ya Yoğun İlgi
'BURADA ALINAN ÖNLEMLER ÜSTÜN SEVİYEDE' Ankapark Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Barın, açıldığı günden itibaren Wonderland Eurasia'yı 2,5 milyonun üzerinde kişinin ziyaret ettiğini kaydederek  eğlence merkezinin güvenirliğine dikkat çekti. Gökhan Barın, dünyanın diğer temalı parklarında bulunan roller coaster makinelerinde de tutukluk olabileceğini, bunun bir güvenlik zafiyeti olmadığını bildirerek şöyle konuştu: "Dünyadaki diğer temalı parklarda bulunan roller coasterlarda de bu tür tutukluklar olabilir. Bu cihazlar çok üstün güvenlik sensörleriyle donatılmış. En ufak bir darbe, kayma, yerinden oynama cihazın kendisini otomatik korumaya almasına neden oluyor. Geçtiğimiz gün roller coasterda yaşadığımız hadise de buydu. Böyle bir tutukluk sonrası önemli olan ziyaretçilerin nasıl tahliye edildiği. 15 dakikada raydaki bütün misafirlerimizi yandaki güvenlik merdiveninden tahliye ettik. İkinci 15 dakikada rayı tekrar çalıştırdık. Bu da bir dünya rekoru. Aslında teknik ekibimizin taktir edilmesi gereken bir durum bu. Zaman içinde buraya karşı insanların ön yargısının gideceğine inanıyorum. Ankara'nın burayı sahipleneceğine inanıyorum. Bu tür basit teknik arızalarla, teknik tutukluklarla burayı yıpratmamak lazım. Burada alınan önlemler o kadar üstün ki havanın belli ısı dereceklerinin altında ya da rüzgarlı olması durumunda oyuncaklar kendilerini otomatik olarak korumaya alıyor. Bizim müdahale etmemize gerek kalmıyor. Rüzgar şiddetlendiği için şu anda roller coaster ve  dönme dolabımız kendisini otomatik olarak korumaya aldı. Bunların hepsi üst düzey güvenlik tedbirleri olduğu için böyle." 'GİRİŞ ÜCRETİ 25 LİRA' Gökhan Barın, parkta bulunan 2 bini üzerindeki oyuncağın hepsinin sertifikası bulunduğunu bildirerek, oyuncakların yüzde 85'inin  Avrupa menşeili olduğuna dikkati çekti. Gökhan Barın, şunları söyledi: "Oyuncaklarımızı satın aldığımız firmalar bu konuda dünyanın bir numarası olan firmalar. En büyük raylarımızın tamamı Avrupa malı. Çin'den ve Türkiye'den alınan oyuncakların toplamı total içinde yüzde 15'i geçmez. Bunlar atarileri içeriyor. 23 Nisan'da bir açılışımız daha var. O zamana bütün oyuncaklar devreye girecek. 23 Nisan'dan sonra Türkiye'nin eğlence anlayışını değiştireceğiz. Giriş ücretleri 25 lira olarak belirlendi. Bunun 5 lirası girişte, kalan 20 lirası da oyuncaklar için kullanılabilecek. Dünyadaki en uygun fiyatlı temalı park ücreti bu. Bu tür parkların Avrupa'daki ortalaması 60-70 Euro'nun üzerindedir. Burasının Ankara'nın ve Türkiye'nin  turizmine önemli katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Seyahat acenteleri ve büyük tur operatörleriyle çalışıyoruz. Her şey çok daha farklı olacak. Ankara'nın turizmdeki kötü talihi kırılıyor. Wonderland Eurasia'da 2 bin kişiye istihdam sağlayacağız." 'BU KADAR ZİYARETÇİ BEKLEMİYORDUK' Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Refik Tuzcuoğlu, Ankara'nın her anlamda Türkiye'nin başkenti olması gerektiğini vurgulayarak, şöyle dedi: "Bu kadar ziyaretçi beklemiyorduk.
Refik Tuzcuoğlu - 13.02.2019
Başkent'te Tanzim Satışta 2 Günde 150 Ton Sebze Satıldı
'ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE SATIŞ' Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Refik Tuzcuoğlu, tanzim satış çadırlarına vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, "Vatandaşta memnuniyet hakikaten çok üst seviyede.
Refik Tuzcuoğlu - 13.02.2019
Başkent'te Tanzim Satışta 2 Günde 150 Ton Sebze Satıldı
'ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE SATIŞ' Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Refik Tuzcuoğlu, tanzim satış çadırlarına vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, "Vatandaşta memnuniyet hakikaten çok üst seviyede.
Refik Tuzcuoğlu - 10.02.2019
Başkent'te Üreticiden Tüketiciye Ucuz Sebze
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Refik Tuzcuoğlu, enflasyonla mücadele kapsamında vatandaşa destek olmayı amaçladıklarını belirterek, "Cumhurbaşkanımız ve hükümetimizin almış olduğu karar doğrultusunda piyasadaki bazı reel olmayan artışların önüne geçmek ve enflasyonla topyekün mücadele etmek amacıyla üzerimize düşeni yapacağız" dedi.
Refik Tuzcuoğlu - 09.02.2019
Ankara'da İlk Tanzim Satış Çadırları Kuruldu
Abdi İpekçi Parkı'nın yanında Sıhhiye, Kızılay Meydanı, Kurtuluş, Ulus metro çıkışı, Mamak İtfaiye Meydanı gibi alanlarda toplam 30 tanzim çadırı daha kurulacak. Başkent'te vatandaşlar, bu noktalardan daha uygun fiyata alışveriş yapabilecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Refik Tuzcuoğlu, tanzim satış noktalarında sebzelerin üreticiden direkt tüketiciye satılacağını belirterek şöyle konuştu: "Reel olmayan artışlar ve enflasyonla mücadele çerçevesinde vatandaşlarımıza belli noktalarda daha ucuz ve üreticiden doğrudan tüketiciye ulaştırılan bir sistemin kurulması istendi.
Refik Tuzcuoğlu - 20.01.2019
Genel Sekreter Tuzcuoğlu Anfa Güvenliği Ziyaret Etti
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Refik Tuzcuoğlu, "Şehirlerimizi kalkındırmak için üzerimize düşen her şeyi yapmak zorundayız. Bugün bütün dünya şehirleri birbirleri ile yarışıyor biz de yarışacağız.
Refik Tuzcuoğlu - 07.01.2019
Ankara Büyükşehir Genel Sekreteri Tuzcuoğlu: Su ile İlgili Problemlerimiz Kalmayacak
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Refik Tuzcuoğlu, Çamlıdere Barajı'nın çevresindeki kar kalınlığının 50 santimetreyi aştığını söyleyerek, "Cenabıhakk'a şükürler olsun ki çok güzel yağışlar alıyoruz.
Refik Tuzcuoğlu - 09.10.2018
Cumhurbaşkanlığı Politika Kurullarına Atamalar Yapıldı
Hukuk Politikaları Kurulu: "Ayşe Nur Bahçekapılı, Ayşe Türkmenoğlu, Prof. Dr. Burhan Kuzu, Prof. Dr. Hasan Nuri Yaşar, Mehmet Uçum, Mustafa Akış, Uğur Kızılca." Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu: "Alev Alatlı, Havva Hümeyra Şahin, Hülya Soydan, Prof. Dr. İskender Pala, Mehmed Özçay, Murat Bardakçı, Orhan Gencebay, Rasim Özdenören, Prof. Dr. Ümit Meriç." Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu: "Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu, Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Dr. Sema Ramazanoğlu, Prof. Dr. Serkan Topaloğlu, Dr. Ümmü Gülşen Öztürk, Zülfiye Füsun Kümet, Prof. Dr. Zümrüt Begüm Ögel." Sosyal Politikalar Kurulu: "Prof. Dr. Edibe Sözen, Dr. İbrahim Altan, Prof. Dr. Lütfihak Alpkan, Dr. Mehmet Güllüoğlu, Dr. Murat Yılmaz, Prof. Dr. Vedat Bilgin, Prof. Dr. Vedat Işıkhan." Yerel Yönetim Politikaları Kurulu: "Asım Aykan, Hayrettin Güngör, Dr. Hayri Baraçlı, Prof. Dr. Lütfi Akça, Dr. Mehmet Karabay, Oktay Saral, Refik Tuzcuoğlu, Prof.
Refik Tuzcuoğlu - 09.10.2018
Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulları Üyeliklerine Atama
Yerel Yönetim Politikaları Kurulu: Asım Aykan, Hayrettin Güngör, Dr. Hayri Baraçlı, Prof. Dr. Lütfi Akça, Dr. Mehmet Karabay, Oktay Saral, Refik Tuzcuoğlu, Prof.
Refik Tuzcuoğlu - 20.06.2018
Muhtarlar İmar Barışıyla İlgili Bilgilendirildi
Niğde'de bir otelde düzenlenen toplantıya, Niğde Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Refik Tuzcuoğlu, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin, AK Parti Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu ve muhtarlar katıldı.
Refik Tuzcuoğlu - 07.06.2018
Çevreye Hassasiyet Gösteren Bir Ülkeyiz"
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, "Biz çevreye hassasiyet gösteren bir ülkeyiz.
Refik Tuzcuoğlu - 14.05.2018
Bizim Şehir Gaziantep" Projesi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, bir otelde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, insanların doğumundan ölümüne kadar hayatlarının şehirlerde geçtiğini belirterek bu mekanların da bakıma, tadilata ihtiyacı olduğunu söyledi.
Refik Tuzcuoğlu - 13.03.2018
Başkanlık Sisteminde Bürokrasi, Siyaset ve Yerel Yönetimler" Konferansı
Akise Mahallesi'nde gerçekleşen konferansa konuşmacı olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof.
Refik Tuzcuoğlu - 13.02.2018
Kentsel Tasarım Semineri"
Seminerde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu da bir konuşma yaptı.
Refik Tuzcuoğlu - 06.02.2018
Sıfır Atık" Öğretmenlere Anlatıldı
Açıklamaya göre, Bakanlık Müsteşar Yardımcıları Refik Tuzcuoğlu, Fatma Varank ve Mücahit Demirtaş'ın da katıldığı seminerin ardından okul yöneticileri ve öğretmenler, Bakanlık binasında atıkların dönüştürüldüğü tesisi gezdi.
Refik Tuzcuoğlu - 29.11.2017
Dünya Coğrafi Bilgi Sistemleri Günü
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Refik Tuzcuoğlu açıklamasında, programın açılışını Başbakan Binali Yıldırım'ın yapacağını kaydetti.
Refik Tuzcuoğlu - 19.09.2017
Mahalle Tasarımı Fikir Yarışması Ödül Töreni
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve İller Bankası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu da şehirleşmenin tarihi sürecini anlatarak, bakanlık olarak yaptıkları çalışmaları ve yarışmaya ilişkin detayları paylaştı.
Refik Tuzcuoğlu - 16.08.2017
Tse'den Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Bilgi Güvenliği Belgesi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu da kamuda bilgi güvenliğine ve TSE'nin bu alana yaptığı katkılara işaret ederek, "Standartları kimin belirlediği gerçekten çok önemli.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Refik Tuzcuoğlu Haberleri | Refik Tuzcuoğlu Kimdir - Haberler - Refik Tuzcuoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Refik Tuzcuoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliğinden ziyaretler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.7.2021 10:18:30. #1.14#

title