Rapçi Khontkar Twitter'da LoL ve Valorant'ı kötüleyen bir paylaşım yaptı! Riot Games sunucusundan cevap gecikmedi

Rapçi Khontkar Twitter'da LoL ve Valorant'ı kötüleyen bir paylaşım yaptı! Riot Games sunucusundan cevap gecikmedi

Haberler.com / Şimal Güdüm - Haberler | Gamegar

Ünlü Rapçi Khontkar dün gece Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında LoL ve Valorant tarzı oyunların saçma olduğunu dile getirdi. Bu paylaşımın ardından Riot Games sunucusu Dora Stratera Özsoy'dan cevap gecikmedi.

Rap camiasının önde gelen isimlerinden Khontkar dün gece Twitter'da yaptığı paylaşımla tepkileri üzerine çekti. Sivri bir dili olmasıyla da bilinen ünlü Rap'çi yaptığı paylaşım, YouTuber ve aynı zamanda Riot Games ve espor sunucusu olan Dora StrateraÖzsoy'dan tepki gördü.

KHONTKAR: "LOL VE VALORANT GİBİ DANDİK DUNDİK OYUNLARI OYNAMAM"

Khontkar dün gece Twitter'da yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; "Öyle LoL'müş, Valorant'mış dandik dundik oyunları oynamam. Düşüncelerimi yayında aktaracağım. Kalite hep peşinde olduğum bir şeydir, bilirsiniz."

Khontkar'ın bu yaptığı paylaşım oyun severler tarafından "gereksiz bir hareket" olarak nitelendirildi.Riot Games sunucusu Dora Özsoy'dan ise yapılan bu paylaşıma cevap gecikmedi.

ESPOR SUNUCUSU DORA ÖZSOY'DAN CEVAP GELDİ

YouTuber ve Riot Games'te Espor sunuculuğu yapan Dora Özsoy Khonkar'ın oyun dünyasına bu yaklaşımının ardından cevap vermekte gecikmedi. Dora Özsoy, Khontkar'ı retweetleyerek şu ifadeleri kullandı; "Dandik dundik dediğin oyunun şarkıları bile senin şarkılarından daha güzel olunca tabii."

Rapçi Khontkar Twitter'da LoL ve Valorant'ı kötüleyen bir paylaşım yaptı | Riot Games sunucusundan cevap gecikmedi!

Olayın yaşanmasının ardından Khontkar tarafından herhangi bir açıklama gelmedi.

Rapçi Khontkar Twitter'da LoL ve Valorant'ı kötüleyen bir paylaşım yaptı! Riot Games sunucusundan cevap gecikmedi
Haber Yorumları (29)
KORAY: Lol saçma deil saçma diyenlerde Bi kendilerine baksın once
İSMAİL EYMEN: Khontkardan nefret ederim ama adam haklı ona dandik gelmiş ve beğenmemiş yani bende LoL ve valorant i çok severim taraflı bakarsak bence khotkar hakli
ONUR: Mikrofonu ağzına alıp saçma saçma şarkılar yapan biri bunu nasıl söyleye bilir ?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title