Haberler

Tellioğlu'ndan Teşekkür

Millet İttifakı'nın Karesi Belediye Başkan adayı Levent Tellioğlu seçimlerin sonuçlanmasının ardından bir açıklama yaptı.

Millet İttifakı'nın Karesi Belediye Başkan adayı Levent Tellioğlu seçimlerin sonuçlanmasının ardından bir açıklama yaptı. Seçim süresince elde ettiği dostluklar kurduğu bağlar ile seçimin kaybedeni değil kazananı olduğunu ifade eden Tellioğlu yanında olan ve oylarıyla destek veren herkese teşekkür etti.

Levent Tellioğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Önümüzdeki 5 yıl süresince kentimiz için hizmet üretecek belediye başkanlarımızı seçtik. Tüm başkanlarımızı kutluyorum İnanıyorum ki şu andan itibaren parti rozetlerini çıkarıp, görüş farkı gözetmeksizin halkımıza hizmet götüreceklerdir. İlk kez katıldığım seçim yarışında bana inandınız ve güvendiniz . yanımda oldunuz, oylarınızla destek verdiniz. Her şey için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Belediye başkanlığına aday olduğumda kendime 3 hedef belirlemiştim. İlk hedefime ulaşamadım ve yarışı kaybettim. Fakat kesinlikle üzgün değilim. Sayın Dinçer Orkan'ın görevini başarı ile yerine getireceğine inancım tamdır. Kendisini kutluyor, başarılar diliyorum İkinci hedefime ulaşıp ulaşmadığımı zaman gösterecek. Genç arkadaşlarımızı ve iş insanlarımızı siyasi arenada görebilirsek, kendimi başarılı sayacağım. Bu da gelecek için bana umut verecek. En son hedefim bence en önemlisi idi. Siyaset halkın menfaati için, siyasetçi bu menfaatleri gözetmek için var olmalı. Fakat maalesef şahsi menfaatler ön plana çıktığı için makam kavgası olmayacak işler yaptırıyor. Rekabeti çirkinleştiriyor. Ben elimden geldiğince centilmence yarışmaya çalıştım. Değişim için gücümün yetmeyeceğini tabii ki biliyorum. Ama azıcıkta olsa katkı sağlayabilirsem ne mutlu bana. İlk kez girdiğim seçim yarışında kaybeden değil kazanan olduğumu düşünüyorum. Çalışma arkadaşlarımla çok keyifli anlar paylaştık, çok güzel anılar biriktirdik. Gerçek dostluklar oluşturduk. Kendimi çok şanslı addediyorum. İyi ki sizlerle tanıştım. İyi ki birlikte çalıştık. İyi ki varsınız. Görev alan arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Tabii bu kadar olumlu gelişmenin yanında olumsuz olaylar da oldu. Dost sandığımız, fakat menfaat söz konusu olunca sırtını dönen arkadaşlarımızı da tanımış olduk. Fakat ben bunu da kazanç olarak kabul ediyorum. Bu tür fırsatlar bize yol gösterici oluyor. Güzel ülkemiz için, Güzel Balıkesir'imiz için, evlatlarımız için, geleceğimiz için, mücadeleye devam. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Levent Tellioğlu DOST Partisi Karesi Politika Haberler

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Bakmadan Geçme

21 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 21 Temmuz burç yorumları nedir? CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 20 Temmuz günün maçları nereden izlenir? Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title