Haberi Paylaş

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Güvenç Açıklaması

Politika Haberleri

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Güvenç Açıklaması

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, "Esnafımız kararını vermiş ve 24 Haziran'ı bekliyor.

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, "Esnafımız kararını vermiş ve 24 Haziran'ı bekliyor. Şahlanış dönemini başlatmak için esnafımız 'biz hazırız' diyor. Bu tabloyu görmek bizlere çok büyük mutluluk veriyor." dedi.

Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında merkez Dulkadiroğlu ilçesindeki Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

Esnaf ve çalışanlarla sohbet eden Güvenç, 24 Haziran'da yapılacak seçimler için destek istedi.

Ziyaretin ardından Güvenç, ülke gündemine hakim esnafın 24 Haziran seçimleri için çok önemli kararlar aldığını ifade eden Güvenç, bu noktada AK Parti'ye yönelik önemli destek olduğunu belirtti.

Türkiye'nin gelişimindeki en önemli etkenin AK Parti olduğu bilinciyle vatandaşın tüm sorunları kendilerine ilettiklerini anlatan Güvenç, "Esnafımız kararını vermiş ve 24 Haziran'ı bekliyor. Şahlanış dönemini başlatmak için esnafımız 'biz hazırız' diyor. Bu tabloyu görmek bizlere çok büyük mutluluk veriyor. Tüm esnafımızla tek tek sohbet ediyoruz. Mahalle sorunlarımızdan şehrimizin sorunlarına, ülke sorunlarından dünya sorunlarına kadar birçok konuyu esnafımızla konuşa biliyoruz. Kahramanmaraşlının siyasal şuuru her şeyin üzerinde gözüküyor. Ülkenin üzerinde oynanmak istenen oyunun farkında. Her türlü kırgınlığı bir tarafa bırakmış ve ülke geleceği için oyunu kullanmaya hazırlanıyor." dedi.

Mitinge davet

21 Haziran perşembe günü Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın Kahramanmaraş'ta yapacağı mitinge vatandaşları davet eden Güvenç, 24 Haziran seçimleri için artık son viraja girildiğini belirterek, "Liderimiz Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayip Erdoğan'ı Müftülük Meydanı'nda ağırlayacağız. Liderini hiçbir zaman yalnız bırakmayan bu şehir yine büyük bir coşkuyla meydanda bulunacaktır. Ben bir kez daha tüm hemşerilerimi bu büyük buluşmaya bir kez daha davet ediyorum." diye konuştu.

Kaynak: AA / Politika

Celalettin Güvenç Ak Parti TBMM Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title