Sunucunun zor anları! Yaşar Okuyan ve Cemal Enginyurt canlı yayında birbirine girdi - Haberler
Haberi Paylaş

Sunucunun zor anları! Yaşar Okuyan ve Cemal Enginyurt canlı yayında birbirine girdi

Haberler.com - Olgun Kızıltepe - Politika
 - Güncelleme:

Flash TV'de katıldıkları canlı yayında sert bir tartışmaya tutuşan Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, sunucuya zor anlar yaşattı. Enginyurt'un EYT konusunda Okuyan'a "Bu işin katili sensin" demesi stüdyoyu gerdi. Yaşar Okuyan ise "Ben bu ülkede bakanlık yaptım sen kimsin?" diye tepki gösterdi.

Flash TV'de yayınlanan bir programın konukları arasında tansiyon yükseldi. Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan ve Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt canlı yayında büyük bir tartışma yaşadı.

"BU İŞİN KATİLİ SENSİN"

Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın (EYT) hakkının yendiğini söyleyen Cemal Enginyurt'a Yaşar Okuyan itiraz etti. Enginyurt'un "Bu işin katili zaten sensin. Sen bu ülkede o dönemde 4447 Sayılı Yasa ile 8 Eylül 1999'da insanların geriye dönük haklarını resmen elinden aldın. Bu memlekette 5 bin gün, 10 bin gün prim ödeyen insanlar, devlet ile sözleşme yapmış olmasına rağmen emekli olamadı" şeklindeki sözlerine Okuyan sert tepki gösterdi.

"BEN BAKANLIK YAPTIM SEN KİMSİN?"

Sinirlerine hakim olamayan Okuyan, "Ben bu ülkede bakanlık yaptım sen kimsin?" diye yanıt verdi. Tansiyonun yükseldiği anlarda Enginyurt ise "Sen kimsin diye konuşma sana çok ağır hakaretler ederim. Bana sen kimsin deme! Haddini bil. Edepsizlik etme Yaşar Okuyan ben bu milletin vekiliyim. Adam gibi konuş, Bu milletten özür dile." ifadelerini kullandı.

Cemal Enginyurt, Politika, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (16)

Asgari Ücretli :

Merak etmeyin programın sonu HALAY ile bitti ...

uğur altınay:

sayın vekile sen kimsin diyen eski bakan olacak birde vekil sana soru soruyor çamura yatıyorsun ekranlara çıkmayın bari de adam sansınlar

Murat ÖREN:

Yaşar Okuyan İnsanların mezarda emekli olmasını isteyen kanunu imzalamıştır. Kırkbeş yaşını geçmiş Ağır sanayide, İnşaatta, taşımada çalışan insanlar var. Gençliklerinde başarı ile çalışabilirler ama ileri yaşlarda fizik buna elvermiyor. Bunun sonucunda işten çıkarılıyorlar ve iş bulamıyorlar. Geçim olduğu için bu adamlar evde tencereye taş mı koyup kaynatacak. Yaşar okuyan Engin Bey'in dediği gibi beş milyon insanın kaderi ile oynamıştır

Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title