Haberler

Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'nın kayıt yaptırması, eşinin rozet takması, - Kırcalı'nın ikramda bulunması, - AK Parti Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan'ın kayıt yaptıması, - Erdoğan'ın konuşması, - CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz'ın kayıt yaptırması, - Durmaz'a torunlarının rozetini takması, - MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz'ın konuşması, -"Milletimize bütün gücümüzle, gayretimizle hizmet edeceğiz" AK Parti Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan da "Biz vatanın gerçek neferleri olarak, gerçek sahipleri olarak huzurlardayız. Milli iradenin tecelli ettiği yerdeyiz, gururluyuz ve vatanımıza, milletimize en iyi hizmet edecek şekilde kendimizi hazır hissediyoruz.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'nın kayıt yaptırması, eşinin rozet takması, - Kırcalı'nın ikramda bulunması, - AK Parti Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan'ın kayıt yaptıması, - Erdoğan'ın konuşması, - CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz'ın kayıt yaptırması, - Durmaz'a torunlarının rozetini takması, - MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz'ın konuşması, -"Milletimize bütün gücümüzle, gayretimizle hizmet edeceğiz" AK Parti Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan da "Biz vatanın gerçek neferleri olarak, gerçek sahipleri olarak huzurlardayız. Milli iradenin tecelli ettiği yerdeyiz, gururluyuz ve vatanımıza, milletimize en iyi hizmet edecek şekilde kendimizi hazır hissediyoruz. İnşallah yapacağımız çalışmalar hayırlı, bereketli olur" dedi.Erdoğan, "Ben milletimize teşekkür ediyorum, bu gururu yaşattığı için. Şundan emin olsunlar ki biz milletimize bütün gücümüzle, gayretimizle, gecemizle, gündüzümüzle hizmet edeceğiz ve onları bu teveccühlerinden dolayı mahcup etmeyeceğiz" ifadesini kullandı.Manisa Valisi Bektaş'ın açıklamasına ilişkin değerlendirmesi sorulan Erdoğan, "Ben doğrusu haberi izleyemediğim için yorum yapmam doğru olmaz. İzlediğim zaman değerlendirmeyi uygun görürüm" yanıtını verdi. - "Kadınlarımızı başörtülü, başörtüsüz şeklinde ayırmak doğru değil"MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz da TBMM'deki kayıt işleminin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.Partilerinin üzerinde çok ciddi bir şekilde algı operasyonu yapıldığını savunan Yılmaz, "İçeride ve dışarıdan MHP'siz bir parlamento hesabı yapıldı. Onun da ana nedenleri bellidir. İlerleyen süreçte hep beraber yaşayacağız. Ama biz Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ilelebet yaşaması için MHP 40 kişilik grubuyla üzerine düşen sorumluluğun gereğini her daim yerine getirecektir" diye konuştu.Kamuoyunda genel başkan adaylığı için adı geçen kişiler ve kurultaya ilişkin bir soru üzerine Yılmaz, "MHP'nin kendi yetkili kurulları ortadadır, ülkücü irade ortadadır, bunun kararını verecek olan irade oradadır" değerlendirmesinde bulundu.Silvan'daki olaylara ilişkin soruya da Yılmaz, "Şu anda Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da kaybettiği devlet hakimiyetini, devletin yeniden almaya çalıştığı bir süreç yaşanıyor" yanıtını verdi.Manisa Valisi Erdoğan Bektaş'ın, "Paralel Devlet Yapılanmasına yönelik operasyonda gözaltına alınan başörtülü bir zanlıya kelepçe takılmasıyla ilgili ifadeleri" konusundaki değerlendirmesi sorulan Yılmaz, "Şimdi bakın, bunlar çok çirkin ifade. Bir kere Türkiye'de kadınlarımızı başörtülü, başörtüsüz şeklinde ayırmak da doğru değil" dedi."Paralel Devlet Yapılanmasına" yönelik operasyonlar çerçevesinde masum insanlara da operasyon yapıldığını ileri süren Yılmaz, "Başörtülü, başörtüsüz şeklinde Türkiye kamplara bölünüyor. Bu kamplaşmayı da derinleştirecek açıklamalarda bulunmak da doğru değildir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Politika

Seyfettin Yılmaz Erdoğan Bektaş Ak Parti Politika Güncel Haberler

Fahiş fiyat ve stokçuluk cezalarını artıran teklif yasalaştı

Fahiş fiyat ve stokçuluk cezalarını artıran teklif yasalaştı

Son anket yayınlandı! CHP ile AK Parti arasındaki makas iyice açılıyor

Son anket yayınlandı! CHP ile AK Parti arasındaki makas iyice açılıyor

İstanbul'da pastanede silahlı çatışma: 3 ölü, 5 yaralı

İstanbul'da pastanede silahlı çatışma: 3 ölü, 5 yaralı

Bakmadan Geçme

Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 24 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 24 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 24 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 24 Mayıs 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 24 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Aziz Yıldırım'ın yönetim listesinde kimler var? İşte Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu! Astrolog Meral Türkiye Kupası şampiyonunu bildi mi, Astrolog Meral ZTK tahmini neydi 2024? 23-24 Mayıs hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Fenerbahçe PFDK kaç maç ceza aldı? Mert Hakan Yandaş Oosterwolde kaç maç ceza aldı? #128680
Sınırda makam aracıyla insan kaçakçılığı! Tuğgeneral emekliliğe sevk edildi

Sınırda makam aracıyla insan kaçakçılığı! Tuğgeneral emekliliğe sevk edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title