Haberi Paylaş

Milletvekili Özkan: "Ak Parti Sürekli Engellilerin Yanında Oldu"

Politika Haberleri

Milletvekili Özkan: 'Ak Parti Sürekli Engellilerin Yanında Oldu'

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atan Fehmi Çelik’e, AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atan Fehmi Çelik'e, AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Fehmi Çelik'e başarılar dileyen Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Çelik'in başarılı projelere imza atacağına inandığını söyledi.

Milletvekili Hacı Özkan, "Aile ve Sosyal Politikalar İl müdürlüğü görevine atanan Fehmi Çelik'e başarılar diliyorum. Fehmi Çelik'in Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne atanması Adıyaman için bir kazançtır. İnsana faydalı olmak onurlu bir görevdir. Biz AK Parti teşkilatları olarak sürekli olarak engellilerin yanında olduk. Benimde annem bir engellidir. Engellilerin taleplerini çok iyi bilen bir bireyim. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımız Binali Yıldırım'a teşekkür ediyorum. Eskiden bir insan yaşlısını bakım evine koymak için siyasilerden aracı olmasını isterdi. Yaşlılar bu bakım merkezi için yer bulamazdı. Artık vatandaşlarımız engellisini de, yaşlısını da bakım merkezine götürmüyor. Hükümet ve devlet olarak hem bakıcıya maaş veriyoruz. Hem de engellimize maaş veriyoruz. Bu uygulama aileler açısından oldukça önemli bir noktadır" dedi.

Milletvekili Hacı Özkan'ın ziyaretinden ötürü memnuniyetini dile getiren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik ise, "Milletvekilimiz Hacı Özkan'ın ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Kurum olarak toplumun her kesimine yönelik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şehit, gazi, engelli ve yaşlıların daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için çaba sarf etmekteyiz" dedi. - ADIYAMAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Fehmi Çelik Hacı Özkan Ak Parti Mersin Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title