Haberler

Milletvekili Ceritoğlu'ndan Hastane Ziyareti

AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret etti.

AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti.

AK Parti Çorum milletvekili Kurt, ziyarette Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne Başhekim olarak atanan Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar'a yeni görevinde başarılar diledi.

Başhekim Afşarlar, Onkoloji hastaları için çok önemli olan hastaneye kazandırılan PED çekim makinesi için Milletvekili Ceritoğlu'na teşekkür etti.

Çok pahalı bir yatırım olan PED Çekim Ünitesinin Çorum'a kazandırıldığını kaydeden Ceritoğlu, "Çok pahalı bir yatırımı şehrimize kazandırdığımız için mutluyuz. Bunun için civar illerden de gelen hastalar olacaktır. Hastaları ve refakatçileri hastanede PED çekiminden sonrada isterlerse tek kişilik odalarda misafir edeceğiz" dedi.

Daha sonra hastanede incelemelerde bulunan Ceritoğlu, Başhekim Afşarlar'la birlikte servisleri gezerek yatan hastalarla ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hastalardan sevgi ve şefkatin esirgenmemesini isteyen Kurt, " Özellikle yaşlı hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlı kalınca sevdiği insanları yanında görmek adına kendilerini ziyaret etmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmamak ve yalnız olmadıklarını hissettirmek için ziyaret ederek, moral vermek istedik. Bütün hastalarımıza Allah'tan acil şifalar ve yakınlarına sabırlar diliyorum" ifadelerini kullandı. - ÇORUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt Hitit Üniversitesi Ak Parti Çorum Politika Güncel Haberler

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title