Haberler

MHP Yalova İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan Güven Tazeledi

Güncelleme:

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanlığı'nın 10. Olağan Kongresi'nde, mevcut başkan Ahmet İhsan Güldoğan güven tazeledi. Kongrede yapılan konuşmalarda yerel seçimlerin önemi vurgulandı.

Milliyetçi Hareket Partisi ( Mhp ) Yalova İl Başkanlığı'nın 10. Olağan Kongresi'nde, mevcut başkan Ahmet İhsan Güldoğan güven tazeledi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan program divan kurulunun belirlenmesi, faaliyet raporu ve mali raporun okunmasıyla devam etti. Tek liste aday ile gidilen kongrede mevcut başkan Ahmet İhsan Güldoğan, yeniden başkan olarak seçildi.Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen kongrede Adana Milletvekili Muharrem Varlı, konuşma yaptı. MHP'li belediyelerin yapmış olduğu çalışmalara da değinerek, "CHP zihniyetinden bu ülkeyi kurtaracağız" diyen Varlı, konuşmasında şunları dile getirdi: "Hizmetin hiç olmadığı, tamamen kendilerine hizmet eden, kendilerinden olmayanların iş akdini fesheden, insanları sokağa dökenlerden bunun hesabını soracağız. Yerel seçimler çok önemli. Geneldeki iktidarla, yereldeki iktidarı buluşturmak lazım. Bunun yolu da Cumhur İttifakı'ndan geçiyor. CHP Atatürk'ün kurduğu CHP değil, CHP şu anda ne yazık ki içerisine HDP kaçmış bir siyasi parti. Onun için bu zihniyete dur dememiz lazım. Yerelde hizmet, yerelde yapılacak her türlü güzellik hem ülkemize hem de yaşadığımız yere yansıyacak. Bugün, Esenköy Belediyemizi ziyaret ettik. Kendi imkanlarıyla belediye binasını yapmış. Yine güzel projeleri var; gençlik merkezi, halı sahalar. Teşvikiye ve Armutlu belediye başkanlarımız, onlar da çok güzel hizmetler ortaya koymuşlar. Yerelde, Cumhur İttifakı belediye başkan adaylarını destekleyerek, daha çok hizmet götürülmesi sağlamamız lazım" dedi.

'Vatan sevgisi hizmetin en büyük gücüdür'

MHP İl Başkanlığı görevine seçilen Ahmet İhsan Güldoğan, yerel seçimlerin öneminden bahsederek, partililere şöyle seslendi:

"14- 28 Mayıs seçimlerinde, Türkiye'de ve Yalova'da elde ettiğimiz demokrasi zaferinde, Türk milliyetçiliği kendini Türk seçmenine kabul ettirmiştir. Galip olan Türk milliyetçiliği olmuştur. Milletimiz, Sayın Erdoğan'ı seçerek, Türk ülküsünü desteklemiş oldu. Bizler de Yalova'da gönül kazanarak kapı kapı dolaşarak sıkmadığımız el, gitmediğimiz köy bırakmadık. Milletvekili adaylarımızla, teşkilatlarımızla, belediyelerimizle, Milliyetçi-Ülkücü kadrolarımızla, bizlere gönül vermiş bütün hemşerilerimizle hep sahada olduk. Şimdi sıra Yalova'da yakaladığımız bu başarıyı taçlandırmaya geldi. Milliyetçi Hareket Partisi'nin iktidar olması elbette ki yerel seçimlerden geçer. Çünkü vatan sevgisi hizmetin en büyük gücüdür. Bu sevginin en iyi gösterileceği zeminlerden birisi de hiç şüphesiz yerel yönetimlerdir."

Kongreye Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Türk Hukuk Enstitüsü Denetleme Kurulu Üyesi Hasan Serhat Yiğit ve partililer katıldı.

Yeni yönetim belli oldu

Kongre sonucu Ahmet İhsan Güldoğan başkanlığındaki il yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı: Asil üyeler: İsmail Çeşni, Tamer Topçu, Recep Aydın, Mutlu Oruçlu, Ercan Tosun, Beşir Savuk, Kadir Yunus Mergen, Şakir Yazıcı, Ali Cesur, Şaban Önder Dönmez, Fahrettin Aydın, Koray Can Köse, Metin Soysal, Mete Örnek, Haşim İnatlı, Bedirhan Kurtoğlu, İbrahim Araz, Ali Hakan Uzel, Murathan Coşkun, Naim Koç. Yedek üyeler: Erkan Akçal, Müslüm Kaya, Selçuk Sümmani Kırdan, Hüseyin Örkmez, Asaf Örs, Ekrem Şirin, Burak Karabulut, Haydar Gözüm, Nejla Tanış, Cemil Tanrıkulu, Rıza Canaras, Emine Koç, Yetkin Durak, Gülşen Top, Şahin Morgül, Bülent Güler, Yılmaz Honaz, Ahmet Bozoğlu, İlhan Kalyoncu, Selami Yılmazer. - YALOVA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Milliyetçi Hareket Partisi Yalova MHP Politika Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyonun mayıs ayından sonra hızlı bir düşüşe geçmesini bekliyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyonun mayıs ayından sonra hızlı bir düşüşe geçmesini bekliyoruz

Mahmud Ahmedinejad, İran'da cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olabilmek için şartları değerlendiriyor

Mahmud Ahmedinejad, İran'da cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olabilmek için şartları değerlendiriyor

Öğretmenlik Meslek Kanunu'nda dikkat çeken detay: Atamalar akademi eğitim başarı puanı ile yapılacak

Öğretmenlik Meslek Kanunu'nda dikkat çeken detay: Atamalar akademi eğitim başarı puanı ile yapılacak

Bakmadan Geçme

YKS deneme sınavı tarihleri: YKS çevrimiçi deneme sınavı ne zaman olacak? MEB online deneme ne zaman? Son yılların en iyi bilgisayar oyunları hangileri? İşte dünyanın en iyi oyunları Teşrik tekbirlerinin dinî hükmü nedir, bu tekbirleri kimler ne zaman getirir? Kulak çubuklarındaki gizli tehlike! Kulak temizleme çubukları neden kullanılmamalı? Anadolu parsı nesli neden tükendi? Türkiye'de Anadolu parsı var mı? Jon Bon Jovi'nin oğluyla evlenen Millie Bobby Brown kimdir? Kaç yaşında, nereli? 2024 deprem konutları ne zaman teslim edilecek? Deprem konutlarının ne kadarı teslim edildi? Fatih Karagümrük Samsunspor maçı CANLI izle! (HD) 25 Mayıs Fatih Karagümrük Samsunspor maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray başkanı kim oldu? Galatasaray başkanlık seçimi bitti mi, kim kazandı? Başkan Süheyl Batum, Dursun Özbek mi oldu? İnci Taneleri hangi kanalda? İnci Taneleri dizisi ne zaman, nerede yayınlanıyor? İnci Taneleri hangi gün yayınlanıyor? Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta sorun mu var, neden açılmıyor? 25 Mayıs Cumartesi Whatsapp sorunları! FA Cup Finali hangi kanalda? FA Cup Manchester City - Manchester United maçı nereden izlenir? Bridgerton 3. sezon 2. kısım ne zaman? Bridgerton 3. sezon 2. kısım hangi tarihte yayınlanacak? Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu, açık mı 2024? Pril boykot mu? Pril İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Pril Türk malı mı, sahibi kim?
MHP lideri Bahçeli'den başıboş köpeklere ilişkin açıklama: Çok tehlikeli boyutlara ulaştı

MHP lideri Bahçeli'den başıboş köpeklere ilişkin açıklama: Çok tehlikeli boyutlara ulaştı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title