Haberi Paylaş

Mehmet Ağar'ın Oğlu Tolga Ağar, Oyunu Kullandı

Politika Haberleri

Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar, oyunu kullandı AK Partili Ağar, oyunu kullandıELAZIĞ - İçişleri ve Adalet Eski Bakanı Mehmet Ağar'ın oğlu, AK Parti Elazığ Milletvekili adayı Tolga ağar, oyunu kullandı.

Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar, oyunu kullandı

AK Partili Ağar, oyunu kullandı

ELAZIĞ - İçişleri ve Adalet Eski Bakanı Mehmet Ağar'ın oğlu, AK Parti Elazığ Milletvekili adayı Tolga ağar, oyunu kullandı.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi için Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ'da da oy kullanma işlemi sürüyor. AK Partili Ağar'da Yunus Emre İlköğretim Okulunda oyunu kullandı.

24 Haziran seçimleri için yaptıkları çalışmanın sonuna geldiklerini belirten Ağar, "Bugünde tabi ki demokrasi bayramının taçlandığı gün. Bende her vatandaşımız gibi oyumu kullandım çıkacak sonuç ne olursa olsun ülkemize, milletimize, hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum.Cumhurbaşkanımızın etrafında kenetlendik. Artık bundan sonra söz milletin. Allah vatana, millete, hemşerilerimize hayırlı uğurlu etsin" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mehmet Ağar Ak Parti Adalet Elazığ Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title