Haberler

İYİ Parti Edremit'te yeni dönem

Balıkesir'in Edremit ilçesinde, İYİ Parti 1'inci Olağan Kongresi yapıldı.

Balıkesir'in Edremit ilçesinde, İYİ Parti 1'inci Olağan Kongresi yapıldı. Mevcut ilçe başkanı Mehmet Emin Karabulut'un aday olmadığı kongrede tek liste ile gidilen seçimlerde Oğuzhan Cıvgaz partinin yeni ilçe başkanı oldu.

Alp Salon'da yapılan kongreye, İYİ Parti Kurucu GİK Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, İYİ Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Av. Yaşar Meyvacı, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ali Lapanta, Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Nedim Tuna, İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, CHP Edremit İlçe Başkanı Fatih Yılmaz, Millet İttifakı belediye meclis üyeleri, CHP ve İYİ Parti ilçe başkanları ve partililer katıldı. Kongrede, tek lise ile gidilen seçimlerde Cıvgaz, İYİ Parti'nin Edremit İlçe Başkanlığı'na seçildi. Kongrede başkanlığa seçilen Cıvgaz, teşekkür konuşmasında duygulanırken aldığı bayrağı daha yukarıya çıkarmak için yöentim kurulu üyeleri ile birlikte çalışacağını ve ekibine güvenen partililere teşekkür etti. Kongrede katılanlara pilav ve ayran ikram edildi. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

İYİ Parti Rıdvan Uz Balıkesir Edremit Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title