Haberler

HEDEP'li Tuncer Bakırhan, cuma namazına gitmek isteyen kalabalığa böyle seslendi: Gitmeyin, kazasını kılarız

Güncelleme:

Hakkari'de cuma vakti miting yapan HEDEP Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, ezanın okunmaya başlaması ile cuma namazına gitmek için hareketlenen vatandaşlara "Sevgili Hakkarililer dağılmayın. Cumanın kazasını kılarız. Namazımızı da kılarız bekleyelim" dedi.

Yerel seçimler için çalışmalarına devam eden Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (HEDEP) Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Hakkari'de vatandaşlara seslendi. Alanda toplanan vatandaşlar, ezanın okunması ile birlikte cuma namazına gitmek için harekete geçince Bakırhan, "Kazasını kılarsınız" diyerek ikna etmeye çalıştı.

"KAZASINI KILARIZ"

HEDEP Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan bugün Hakkari'de halk buluşması adı altında miting düzenledi. Bakırhan konuşurken Cuma namazı için vatandaşların hareket etmesi ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Bakırhan, kendisini dinleyen insanlara, "Sevgili Hakkarililer dağılmayın. Cumanın kazasını kılarız. Namazımızı da kılarız bekleyelim" şeklinde seslendi.

HEDEP'li Tuncer Bakırhan, cuma namazına gitmek isteyen kalabalığa böyle seslendi: Gitmeyin, kazasını kılarız

"İRADEMİZE KAYYUM ATIYORLAR"

Belediyeye kayyum atanmasına da değinen Bakırhan, "İki dönemdir irademize kayyum atıyorlar. Sayın kayyumu kendi memleketine göndereceğiz, gitsin biraz da Uşaklılara hizmet etsin, Uşaklılar onu sevsin. Sayın valiler, sayın kayyumlar, 4 ay sonra seçim var, kendinize güveniyorsanız buyurun siz de aday olun, halk kimi destekliyor görelim." dedi.

Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Politika

Hakkari Politika Güncel Haberler

500

Yorumlar (36)

bilal magu:

Gerçek bir Müslüman olsa Cuma namazı saatinde miting düzenlemez. Halka birde namazımızı kılarız diye yalan söylüyor. Amerikanın ve maşası itrailin Filistine yaptıklarını görüyorsunuz. Sizide maşa olarak kullanıyorlar. Size ülke kuracağız yalanıyla Bu toprakları işgal ettiklerinde sizide Filistinliler gibi katledecekler. Filistinden ders alın. Tek yürek olalım. Bir olalım. Türkiye için çalışalım.

507
119
yanıtYanıtla
girilmez:

işte bunlara sorsan Erdoğan dini kullanıyor dinle alakası olmayan ışıklı tayfanın laf cambazlığı. ne diyor REİS " Dini biz yaşarız Tüccarlığını siz yaparsınız"

122
136
yanıtYanıtla
AGulden:

Hani hep agizlarinda sakiz ettikleri halki temsil ediyorlarya, halktan ne kadar habesiz yasadiklarinin kaniti bu! Ee birkac dis gucun masasindan baska ne bekliyeceksinizki?

124
112
yanıtYanıtla
Batman Malatya:

Cuma namazının kazasının olmayacağınını bilmiyor. Namazdan ne kadar uzak oldukları belli

203
23
yanıtYanıtla
JY:

ULKE BATIYOR BUNLAR NAMAZ DERDINDE YAZIK GERCEKDEN COK YAZIK

21
193
yanıtYanıtla
Hsn:

İslam a kinini her fırsatta kusan saygısız terbiye yoksunu birisin

yanıt92
yanıt17
mehmet türkel:

Sen müslüman olsan ülkeden daha çok Allah a hesabını düşünürsün hesabın çetinse dünya batsa ne olur batmasa ne olur zaten gelip geçiciyiz.

yanıt35
yanıt3
tövbekar 34:

beynamaz jy

yanıt20
yanıt3
Muharrem Güreli:

Dinsiz

159
38
yanıtYanıtla
Gold Hair:

Bu yüzden kaybediyorsunuz..

164
24
yanıtYanıtla
Tüm 36 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title