DEVA Partisi'nden sonra Büyük Birlik Partisi de seçime kendi logo ve ismiyle girme kararı aldı - Haberler
Haberi Paylaş

DEVA Partisi'nden sonra Büyük Birlik Partisi de seçime kendi logo ve ismiyle girme kararı aldı

Haberler.com - Politika
 - Güncelleme:

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 2023 seçimlerine kendi isim ve logolarıyla gireceklerini belirtti. Babacan'ın ardından bir partiden daha benzer açıklama geldi. Büyük Birlik Partisi de seçime kendi logosuyla ancak Cumhur İttifakı çatısı altında girme kararı aldı.

Türkiye, yavaş yavaş seçim atmosferine giriyor. İttifak konularını seçimin yaklaştığı süreçte konuşmayı tercih eden muhalefet partilerinden DEVA Partisi, seçime kendi logosu ve amblemi ile girme kararı aldığını duyurmuştu.

DEVA'DAN SONRA BİR PARTİ DAHA

DEVA'dan sonra bir partiden daha benzer karar geldi. Büyük Birlik Partisi, önümüzdeki seçimlere kendi logosu ve amblemi ile girme kararı aldı. Partinin önümüzdeki süreçte teşkilatlanma çalışmalarına da ağırlık vereceği aktarıldı.

CUMHUR İTTİFAKI'NDAN KOPMUYORLAR

Büyük Birlik Partisi'nin bu kararı "Cumhur İttifakı'ndan ayrılıyorlar mı?" sorularını da akla getirdi. Fakat bu sorular çok geçmeden cevap buldu. Büyük Birlik Partisi, Cumhur İttifakı bünyesinde kalmaya devam edecek.

Haberler.com - Politika

Büyük Birlik Partisi Deva Partisi Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

RAMAZAN T.:

OY ORANI 0.00003 OLAN BİR PARTİ OLDU BBP.RAHMETLİ MUHSİN BAŞKAN İÇİN OY VERİYORLARDI BU DESTİCİ KENDİSİNİ CUMHUR İTTİFAKINA SOKMAK İÇİN UĞRAŞTI AMA YAPAMADI.PARTİNİN BAŞINDA BOŞUNA DURUYOR

RAMAZAN T.:

BBP yıllardır rahmetli Muhsin başkan'ın ekmeğini yiyerek partiye giriyor destici olduğu sürece o partiden bieşy olmaz.

oturan:

seçim yapılmalı ülkenin hali hal değil.

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title