Haberler

Yeşilyurt Belediye Başkanı İkizce TOKİ Konutlarında İncelemelerde Bulundu

Güncelleme:

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, İkizce TOKİ Konutlarındaki yol açma ve yenileme çalışmalarını inceledi. Başkan Çınar, depremzede ailelere teslim edilecek olan konutların bir an önce tamamlanması için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirtti.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ilk etap konutlarının teslimatı için yakın bir zamanda kura çekimi yapılacak olan İkizce TOKİ Konutlarında incelemelerde bulunarak Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince bölgede sürdürülen yol açma ve yenileme çalışmaları hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla depremzede ailelere teslim edilmek üzere İkizce mahallesinde inşa edilen TOKİ Konutlarının olduğu bölgede yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

8 bin 799 konutun yer aldığı TOKİ Konutlarıyla birlikte İkizce Mahallesine yeni bir yaşam alanı kurulacağını söyleyen Başkan Çınar, depremzede aileleri sıcak yuvalarına kavuşturmak için belediye olarak üzerlerine düşen tüm görevleri layıkıyla yerine getirdiklerini söyledi.

İkizce TOKİ Konutlarının olduğu bölgeye ulaşımı rahatlatmak için görevlendirilen ekiplerin gece gündüz demeden çalıştığını ifade eden Başkan Çınar, " Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla depremzede ailelerimize teslim edilecek olan buradaki konut alanımızda çalışmalar aralıksız devam ediyor. 8 bin 799 konutun yer aldığı TOKİ Konutlarımızın depremzede ailelerimize bir an önce teslim edilmesi gerek ilgili müteahhit firmayı bağlı ekipler gerekse de belediyemizin saha ekipleri burada birlikte koordineli bir şekilde çalışıyorlar. Konutların iç ve dış tasarımları, alt yapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri, sıcak asfalt yerleştirmeleri yolların düzenlenmesine kadar her alanda çok aktif ve dinamik bir çalışma yürütülüyor. Depremzede ailelerimizi sıcak yuvalarına kavuşturmak için yoğun bir çaba sarf ediliyor. Belediye olarak ta bölgeye ulaşımı rahatlatmak, konutlarımızın iç ve dış bağlantı yollarını tamamlamak için imkanlarımızı seferber ettik, ekiplerimiz gece gündüz demeden burada çalışıyorlar. İlgili müteahhit firmanın talebi doğrultusunda burada görevli yetkililerle birlikte uyumlu ve planlı çalışarak yollarımızı teker teker yapıyoruz. Ekiplerimiz soğuk havaya ve kar yağışına rağmen çalışmaları aksatmadan sürdürüyor. Bizlerde konut alanındaki tüm çalışmaları yakından takip etmeye devam ediyoruz. Desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki'ye, TOKİ Başkanlığımıza ve ilgili bütün kurumlara şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum" diye konuştu. - MALATYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mehmet Çınar Yeşilyurt Yeşilyurt Çınar Politika Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title