Haberi Paylaş

CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalamadı

Politika Haberleri

CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu, AK Parti Nazilli Gençlik Kolları tarafından hazırlanan 6'lı Masa pankartıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken bir yorum geldi. Nazilli'deki mitingde vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, pankarta bakarak, "Yalnız orada bir yanlışlık var. 6'sı bir arada demişler değil. 7'si bir arada. Biri de masanın altında, doğru şimdi oldu." ifadelerini kullandı.

Aydın'da çeşitli temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir sonraki durağı Nazilli ilçesi oldu. Nazilli'de mitingde vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamalarda bulundu.

CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalamadı

Erdoğan, CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu, AK Parti Nazilli İlçe Gençlik Kolları tarafından hazırlanan 6'lı Masa pankartıyla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Miting alanında tam karşısında duran pankart için Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bir de karşımda başka bir pankart var. Yalnız orada bir yanlışlık var. 6'sı bir arada demişler değil. 7'si bir arada. Biri de masanın altında, doğru şimdi oldu. Efeler oyunu bozmaya hazır mıyız" dedi.

CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalamadı

AK Parti Nazilli Gençlik Kolları, Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir binaya Millet İttifakı liderlerinin olduğu bir afiş asmıştı. Afişte liderlerin yuvarlak bir masa etrafında toplanmasının karikatürize edilmiş görüntüsünde masanın altında silahlı bir kişi ayrıntısı yer aldı.

Afişin asıldığı alana giderek açıklama yapan CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, suç duyurusunda bulunduklarını söyledi. Twitter hesabından da paylaşım yapan Bülbül, "Gider ayak bu milleti daha ne kadar böleceksiniz. Ülkenin yarısından fazlasını temsil eden sayın genel başkanları terörle suçlamak haddinize mi? Bu ucube, akıl dışı, zihniyet çürüklüğünün dışa vurumu olan pankart oradan derhal indirilmelidir." ifadelerini kullandı.

CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalamadı

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Politika

Recep Tayyip Erdoğan Süleyman Bülbül 6'lı Masa Nazilli Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (10)

İDRİS ÇELİK:

Ülkemiz için hayırlı olan kimse o kazansın çünki burası Türkiye bizim evimiz

Cevap Yaz137Yayından Kaldır
Fırat Türk:

Bir cumhurbaskani adil olmalı.tarafsiz olmalı.ulke seçime giderken halkı galeyana getirecek şeylere bu pankart gibi izin vermemeli diye düşünüyorum

Cevap Yaz49128Yayından Kaldır
necmettin durmaz:

hdp masanun beyni bu millete yutturamazlar

Cevap Yaz1012Yayından Kaldır
Tüm 10 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title