Haberi Paylaş

BTP lideri Hüseyin Baş'tan 6'lı masa toplantısı sonrası manidar paylaşım

Politika Haberleri

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, kendilerini 6'lı masaya dahil olup olmayacağının görüşüldüğü son toplantının ardından manidar bir paylaşımda bulundu. Baş, "Biz yine de iktidarın seçimi kazanamaması için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

6'lı masa partileri bugün DEVA Partisi ev sahipliğinde bir araya geldi. 8 saat süren toplantının ardından partiler tarafından ortak bildiri yayınlandı. Bildiride masanın genişlemesine ilişkin konunun da görüşüldüğü belirtildi ancak herhangi bir karara yer verilmedi.

BTP LİDERİNDEN MANİDAR PAYLAŞIM

Daha önce 6'lı masaya katılmak istediklerini dile getiren Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan ise toplantı sonrasında manidar bir paylaşım geldi.

"GENÇLER KAFALARINA KOYDUKLARINI YAPARLAR"

Baş, söz konusu paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Gençleri iyi tanıyın, kafalarına bir şey koyduklarında yaparlar. Biz yine de iktidarın seçimi kazanamaması için elimizden geleni yapacağız."

BTP lideri Hüseyin Baş'tan 6'lı masa toplantısı sonrası manidar paylaşım

Haydar Baş Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

Harun Çelik:

Bu kim ya. Bi de bu çıktı başımıza.

Ahmet Karadeniz:

Eyyyy baş başına aklını allll yanlış yolda daha doğrusu ters yönde gidiyorsun Müslüman ayağıyla cebinizi doldurmak derdindesiniz ayıp utanma olur insanda

Recep Yılmazer:

6lı masadan hayır gelmez.btp olsa ne olur olmasa ne olur.etkisiz eleman.ama dikkatimi çeken şey bu adamda iktidar yine gelmesin kim gelirse gelsin diyenlerden.6 kafa 1 direksiyon.nasıl olucak bu iş.daha adayını sevemeyen masa ülke adına ne yapabilir..

Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title