HAYDAR BAŞ HABERLERİ

Haydar Baş haber, Haydar Baş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haydar Baş

Haydar Baş

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 28.1.1947 - ...

Haydar Baş Kimdir ?

Haydar Baş, (d. 28 Ocak 1947, Trabzon), Türk siyasetçi, iş adamı, ilahiyatçı, yazar, eğitimci. Genel Başkanı ve kurucusu olduğu BTP'nin resmî sitesine göre Haydar Baş, ilk, orta ve lise öğrenimini Trabzon'da tamamladı. 1970 senesinde Kayseri Yüksek İslam Enstitüsü'nü bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Haydar Baş - 23.04.2020
BTP genel başkanlığına Hüseyin Baş seçildi
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Lütfullah Önder, Haydar Baş'ın vefatının ardından, oğlu Hüseyin Baş'ın genel başkanlık görevine seçildiğini bildirdi.
Haydar Baş - 21.04.2020
20 Nisan 2020 Haberleri
20 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Haydar Baş - 19.04.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi, darp edilen personeli için yasal işlem başlattı
Trabzon Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) şüphesiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'ın cenaze töreni sonrasında bir grup tarafından darp edilen belediye personeli için şikayette bulunulduğunu bildirdi.
Haydar Baş - 16.04.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi olağanüstü toplantı düzenledi
Koronavirüsle mücadele kapsamında devlet olarak çok büyük bir özveriyle her kademede gayret gösterildiğine vurgu yapan Zorluoğlu, şunları kaydetti: "Bu mücadelenin çok önemli bir parçası da başta büyükşehir belediyeleri olmak üzere il ve ilçe belediyelerimizdir. Alanda hükümetimizin aldığı kararların uygulanmasının her safhasında belediyelerimiz ve belediye personelimiz var. Ben bu vesile ile bütün ilçe belediye başkanlarımıza bugüne kadar salgınla mücadelede gösterdikleri dayanışma ve özveri için yürekten teşekkür ediyorum. Bütün belediye personelimize hakikaten buradan alkışlarımızı, teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Şüphesiz bu sürecin ana kahramanları sağlık çalışanları olmakla birlikte belediyelerimizin zabıtaları başta olmak üzere vefa destek gruplarında çalışan personellerimiz, alanların, caddelerin, kurumların temizlenmesi için uğraşan temizlik görevlilerimiz, itfaiye personelimiz, yine belediyemizin tüm çalışanları da hakikaten pandemi ile mücadelede gece gündüz demeden çalışıyorlar. Onlara da bir kere daha teşekkür ediyoruz." Zorluoğlu, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden gazeteci Harun Yavruoğlu ve Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş için de taziyelerini ileterek, meclis üyesi Ufuk Hoş'un eşine de acil şifalar diledi.
Haydar Baş - 16.04.2020
15 Nisan 2020 Haberleri
15 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Haydar Baş - 15.04.2020
BTP Genel Başkanı Haydar Baş, son yolculuğuna uğurlandı
Trabzon'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) şüphesiyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'ın cenazesi toprağa verildi.
Haydar Baş - 14.04.2020
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Haydar Baş için taziye mesajı Açıklaması
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş için taziye mesajı yayımladı.
Haydar Baş - 14.04.2020
Bakan Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu: (3)
Bir gazetecinin, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş'ın koronavirüsten hayatını kaybettiğini hatırlatmasının ardından Koca, Baş'a Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diledi.
Haydar Baş - 14.04.2020
MHP'li Arkaz: "Sağlıkta şiddet düzenlemesiyle cezalar iki katına çıkarılıyor"
Arkaz, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş'a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.
Haydar Baş - 14.04.2020
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Engin Özkoç, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden BTP Genel Başkanı Haydar Baş'a Allah'tan rahmet, ailesine ve partisine başsağlığı diledi.
Haydar Baş - 14.04.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Haydar Baş için taziye mesajı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'a Allah'tan rahmet diledi.
Haydar Baş - 14.04.2020
Akçaabat Belediye Başkanı Ekim'den Haydar Baş için taziye mesajı
Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'ın vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
Haydar Baş - 14.04.2020
Bahçeli'den, Haydar Baş için taziye mesajı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş için taziye mesajı yayımladı.
Haydar Baş - 14.04.2020
Adalet Bakanı Gül'den BTP Genel Başkanı Haydar Baş için taziye mesajı
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'a Allah'tan rahmet diledi.
Haydar Baş - 14.04.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Haydar Baş için taziye mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.
Haydar Baş - 14.04.2020
Siyasi partilerin genel başkanlarından Haydar Baş için taziye mesajı
Siyasi partilerin genel başkanları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısıyla tedavi gördüğü Trabzon'daki hastanede vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş için taziye mesajı yayımladı.
Haydar Baş - 14.04.2020
BTP Genel Başkanı Haydar Baş'ın cenazesi yarın defnedilecek
Trabzon'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) şüphesiyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'ın cenazesi yarın defnedilecek.
Haydar Baş - 14.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
BTP Genel Başkanı Baş, koronavirüsten yaşamını yitirdi (2)BAĞIMSIZ Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş (73), 4 gündür Trabzon'da 'Covid-19' teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Haydar Baş - 14.04.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan BTP Genel Başkanı Haydar Baş için taziye mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'a Allah'tan rahmet diledi.
Haydar Baş - 14.04.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan BTP Genel Başkanı Haydar Baş için taziye mesajı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş için taziye mesajı yayımladı.
Haydar Baş - 14.04.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Haydar Baş için başsağlığı mesajı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş için taziye mesajı yayımladı.
Haydar Baş - 14.04.2020
BBP Genel Başkanı Destici gündemi değerlendirdi Açıklaması
Destici, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) şüphesiyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'a Allah'tan rahmet, ailesine ve BTP camiasına başsağlığı diledi.
Haydar Baş - 14.04.2020
Kılıçdaroğlu'ndan BTP Genel Başkanı Baş için başsağlığı mesajı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş için başsağlığı mesajı yayımladı.
Haydar Baş - 14.04.2020
Kılıçdaroğlu'ndan BTP Genel Başkanı Haydar Baş için başsağlığı mesajı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) şüphesiyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'a Allah'tan rahmet diledi.
Haydar Baş - 14.04.2020
Trabzonspor'dan BTP Genel Başkanı Haydar Baş için başsağlığı mesajı
Trabzonspor Kulübü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) şüphesiyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş için başsağlığı mesajı yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Haydar Baş Haberleri | Haydar Baş Kimdir - Haberler - Haydar Baş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haydar Baş kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber: YILIN OLAYLARI 2020 - NİSAN (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 16:20:23. #1.15#
title