Haberler

Bunu kimse beklemiyordu! Kendisine söylenen sözlere dayanamayan AK Partili isim, mecliste ağlamaya başladı

Güncelleme:

Gergin anlara sahne olan Bolu Belediye Meclisi'ne AK Partili Bülent Oturak'ın ağlaması damga vurdu. CHP'li Meclis Üyesi Naci Parlak'ın, "Bülent bey ciddi bir şekilde içten pazarlıkçı ikiyüzlü kişiliğe sahip" sözleri sonrası gözyaşlarına engel olamayan Oturak, "Bugün beni annem eşim izledi. Kimse kimseye hakaret etmesin" dedi.

Bolu Belediye Meclisi Kasım Ayı 2. Oturumu ilginç anlara sahne oldu. Belediye bütçesini eleştiren AK Partili Meclis Üyesi Bülent Oturak ile CHP'li Meclis Üyesi Naci Parlak arasında gergin anlar yaşandı.

"İÇTEN PAZARLIKÇI, İKİ YÜZLÜ KİŞİLİĞE SAHİP"

Oturak'ın eleştirilene cevap veren Parlak, "Bülent Bey bu konuda siz iyi niyetli değilsiniz, samimi değilsiniz. Bir insan sözünün arkasında durur. Siz kusura bakmayın içten pazarlıkçısınız. Evet dediğine şark koymuş. Hayır dediği bir şey olmamış ki. Hepsine koymuş. Ben bu mecliste yenilerden sayılırım. Komisyonlar nedir? Grup olarak arkadaşlarınızdan gönderirsiniz onlara güvenirsiniz. Ben bu konuda samimi bulmuyorum. Üzüldüm. Bülent Bey ciddi bir şekilde içten pazarlıkçı ikiyüzlü kişiliğe sahip" dedi.

"BEN SÖZLERİMİN ARKASINDAYIM"

Parlak sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Bütçeye şark koyarak nereye varmak istiyorsunuz? Amacınız belediyeyi çalıştırmamaksa sizleri Bolu halkına sunuyorum. Allah'tan İstanbul Belediyesi gibi değil. İstanbul Belediyesindeki gibi çoğunluk sizde olsa neler yapacaksınız düşünemiyorum. Bolu halkı sizleri cezalandırdı yine aynı hatalar peşindesiniz. Halkımız bunu görüyor. Zamanı geldiğinde görürsünüz. Bütçeye ret vererek bizleri değil Bolu halkını cezalandırıyorsunuz. Bunun farkında değilsiniz galiba. Ben sözlerimin de arkasındayım."

AK PARTİLİ MECLİS ÜYESİ GÖZYAŞLARINA ENGEL OLAMADI

Oturumu yöneten Bolu Belediye Başkanı Tanjuu Özcan, tansiyonun düşmesi için ara verdi. Aranın ardından söz alan AK Partili Meclis Üyesi Bülent Oturak konuşurken gözyaşlarına engel olamadı. Kendisini annesi ve eşinin izlediğini belirten Oturak, "Burada belediye meclis üyesi olarak katılmadığım toplantı olmadı. Hiç izin kullanmadım. Maalesef maruz kaldığımız durum bizi çok üzdü. Bugün beni annem eşim izledi. Kimse kimseye hakaret etmesin. Kimsenin ailesini zor durumda bırakmasın" ifadelerini kullandı. Konuşmakta güçlük çeken AK Parti Meclis Üyesi Bülent Oturak, sözlerini tamamlamadan kürsüyü terk etti.

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Politika

Tanju Özcan Bolu Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500

Yorumlar (1)

Nazlı Muhip:

Ağlıcaksanız oynamayalım?

6
2
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title