Haberler

Binali Yıldırım Karabağlar'da Vatandaşlarla İftarda Buluştu

Güncelleme:

Eski TBMM Başkanı ve başbakanlardan Binali Yıldırım, Karabağlar ilçesinde vatandaşlarla iftarda bir araya geldi. Yıldırım, AK Parti Karabağlar Belediye Başkan adayı Mehmet Sadık Tunç'a destek istedi.

Eski TBMM Başkanı ve başbakanlardan Binali Yıldırım, Karabağlar ilçesinde vatandaşlarla iftarda bir araya geldi.

Yıldırım, Kibar Mahallesi'ndeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen iftarda, AK Parti Karabağlar Belediye Başkan adayı Mehmet Sadık Tunç'a destek istedi.

İzmir'de belediyelerin hizmet yapmadığını belirten Yıldırım, "İzmir Büyükşehir Belediyesinin 3,5 milyar lira borcu var. Nereye bu borcu? Çalışanlarının sigortasını, vergisini ödememiş. Senin devralacağın Karabağlar Belediyesinde de de böyle bir sorunun olacak. Karabağlar'da iktidar vakti de geldi." diye konuştu.

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan adayı Mehmet Sadık Tunç da projelerini anlatıp, vatandaşlardan destek istedi.

İftara, AK Parti İzmir milletvekilleri Şebnem Bursalı ve Mahmut Atilla Kaya, AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ve çok sayıda davetli katıldı.

Kaynak: AA / Politika

Binali Yıldırım Mehmet Sadık Yıldırım Ak Karabağlar Sadık Tunç AK Parti Politika Güncel Haberler

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Bakmadan Geçme

İzmir Konak, Alsancak, Bayraklı elektrik kesintisi! 12 Temmuz İzmir'de elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, ne kadar sürecek? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi ne zaman, nerede çeki Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! Dangal filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Dangal filmi ne zaman, nerede çekildi? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! Cenk Tosun Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak, maaşı ne kadar? Cenk Tosun Fenerbahçe ile ne kadara anlaştı, yıllık ne kadar maaş kazanacak? Lamine Yamal aslen nereli? Yamal'ın babası nereli, kim, Müslüman mı? CANLI ALTIN KURU | Bugün gram ve çeyrek altın ne kadar? 13 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları: AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 13 Temmuz burç yorumları nedir? Cenk Tosun Fenerbahçe'de! Cenk Tosun Fenerbahçe ile anlaşma sağladı mı? Cenk Instagram'da Beşiktaş emojisini kaldırdı!
Temizlik için eve çağırdığı genç kızı boğarak öldürüp cesedini 6 parçaya ayırdı

Temizlik için eve çağırdığı genç kızı boğarak öldürüp cesedini 6 parçaya ayırdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title