Haberler

Bahçeli'nin gündemi bugün çok başkaydı! 'Laz kızı'na da Seçil Erzan'a da Dilan Polat'a da verip veriştirdi

Güncelleme:

Parti grubunda değerlendirmelerde bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli, "Daha çok faiz elde etmek için tertip edilmiş fon oyunları, milyon dolarlarını bu fonlara bağlayan tanınmış simalar, bunlara çanak tutan sahtekar bankacılar, saçlarına dolardan bukleler yapan şaibeli soytarılar milletimizde haklı bir öfkeye neden olmaktadır" dedi. Bahçeli, TikTok'ta müstehcen yayınlarla para toplayan 'Laz kızı' lakaplı kadının yaptıklarını ise "Rezalet" olarak yorumladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin TBMM'deki grup toplantısında gündemi değerlendirdi. Milyon dolarların bir çırpıda buhar olduğu ve "Fatih Terim Fonu" olarak adlandırılan dolandırıcılık olayı başta olma üzere son günlerde gündemde olan Dilan Engin Polat soruşturması ve TİKTOK fenomenleri MHP lideri Bahçeli'nin hedefindeydi.

"ŞAİBELİ SOYTARILAR ÖFKEYE NEDEN OLMAKTADIR"

Bahçeli konuşmasında "Türk ve Türkiye Yüzyılı; cebini ve cüzdanını haksız ve hukuksuz şekilde doldurmak için el ovuşturan bu çağın muhterisleri aracılığıyla değil; faziletin, feragatin, fedakarlığın, ferasetin ve muhabbetin ehli olan millet sevdalıları eliyle inşa edilecektir. İşte bu sevdalılar hamd olsun Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı'nda temerküz etmişlerdir. Daha çok faiz geliri elde etmek için tertip edilmiş fon ve finans oyunları, doymayan kursaklarının tahrikiyle milyon dolarlarını bu fonlara bağlayan tanınmış simalar, bunlara çanak tutan sahtekar bankacılar, kurulan saadet zincirleri, saçlarına dolardan bukleler yapan şaibeli soytarılar gerçekten de milletimizde haklı bir öfkeye neden olmaktadır" ifadelerine yer verdi.

Bahçeli'nin gündemi bugün çok başkaydı! 'Laz kızı'na da Seçil Erzan'a da Dilan Polat'a da verip veriştirdi

"TÜRKİYE BU KİRLİLİĞE DAHA FAZLA MARUZ KALMAMALIDIR"

TikTok'ta müstehcen yayınlarla para toplayan 'Laz kızı' lakaplı kadının yaptıklarına da değinen Bahçeli, "Tik Tok rezaleti ise salgın gibi yayılmaktadır. Hakeza, siyasetin üzerine çöken taciz ve yolsuzluk iddiaları, sancılı ilişki ağlarını deşifre eden itiraflar, samimiyet ve sorumluluk anlayışıyla ifade etmeliyim ki yalnızca muhataplarına değil Türkiye'mize haddinden fazla zarar vermektedir. Toplumsal arınma, siyasi aklanma ertelemez yükümlülüğümüzdür. Selin gidip kumun kalmasını beklemeye gerek yoktur. Zira selin verdiği zayiat tehlikeli düzeylerdedir. Türkiye bu kirliliğe daha fazla maruz kalmamalıdır. Burada önemli olan samimiyet, dürüstlük ve tutarlılıktır. Aziz milletimiz ucuz fırsatçılık ve takiye yapanlarla, geçmişinin kefaleti ve şahadeti altında dürüst ve ilkeli siyaset yapanları mutlaka tefrik edecektir" dedi.

Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Politika

Devlet Bahçeli Dilan Polat Politika Güncel Haberler

500

Yorumlar (14)

senar:

tiktok ve bu tür sosyal medya programları için denetim getirilmeli. din, iman, ahlak, namus kavramları iyice zayıfladı ülkemizde. kanun getirilmeli denetleme getirilmeli

72
11
yanıtYanıtla
Onur SEKMEN:

izleme zorlamı izlettiriyorlar. ahlaklı insan zaten açıp izlemez. arz talep meselesi bu. din iman ahlak namus kavramı zayıflamadı sadece sosyal medya sayesinde zayıf olanı görmeye başladı insanlar.

yanıt24
yanıt35
Zeki Anti:

En azından bu saçmalıklara sesini çıkaran biri olmuş..

34
26
yanıtYanıtla
Hayri :

Hukum giymiş organize suç örgutu mensupları ile makamda kolkola görüntüler verilmesi toplumsal yozlaşmanın bir sebebi olabilir mi acaba

40
7
yanıtYanıtla
Eclipse Moon34:

Eyvah bu kişi konuştuysa yandık :))))))

29
17
yanıtYanıtla
Osman Tokgonul:

Siz bırakın bunları , bunlar eftik püftük işler .hallolur kafanızı yormayın . Asıl siz Sinan Ateş'ten ., rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'ndan haber verin .

34
5
yanıtYanıtla
Fırat Türk:

Tiktok kapatilmali

35
4
yanıtYanıtla
Selim Güler:

Bence Anayasa mahkemelerinde cogu calisani atip yeniden kanunlar cikarmak gerekiyor.Bize batinin kanunlari degil onlarin ypzlerini zaten görüyorsunuz ne mal olduklari bizim kendi kanunlarimiz olmalidir.

23
13
yanıtYanıtla
Çağatay Çetin:

sana hakkımızı helal etmiyoruz Bahçeli.

15
18
yanıtYanıtla
Mülayim sert:

Balık baştan kokar temizlik önce en tepeden başlamalı boşa dememişler hoca gaz kaçırırsa cemaatte altına pisler diye

24
4
yanıtYanıtla
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title