Haberler

Arnavutluk Başbakanı Rama'nın kaban giymemesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı şaşırttı: Ne yapacağız, üşümüyor mu?

Güncelleme:

Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geldi. Rama'nın kaban giymemesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı şaşırttı. Makam aracından inen Rama'yı karşılayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, danışmanı Sabri Demiri'ye dönerek, "Ne yapacağız, üşümüyor mu?" diye sordu.

ERDOĞAN, RAMA'YI KÜLLİYE'DE RESMİ TÖRENLE KARŞILADI

Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere Türkiye'ye geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rama'yı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resmi törenle karşıladı.

Arnavutluk Başbakanı Rama'nın kaban giymemesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı şaşırttı: Ne yapacağız, üşümüyor mu?

"NE YAPACAĞIZ, ÜŞÜMÜYOR MU?"

Makam aracından inen Rama'nın kaban giymediğini gören Cumhurbaşkanı Erdoğan büyük şaşkınlık yaşadı. Danışmanı Sabri Demiri'ye seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ne yapacağız, üşümüyor mu?" diye sordu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KAŞKOLUNU ÇIKARDI

Daha sonra kaşkolunu çıkaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama ile birlikte tören alanına geçti. Hava sıcaklığının 8 derece olarak ölçüldüğü Ankara'da Rama'nın üşümemesi Balkan soğuklarına alışkın olduğunu gösterdi.

Kaynak: Haberler.com / Politika

Recep Tayyip Erdoğan Edi Rama Diplomasi Politika Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

16 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 16 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Threads hesabı kapanırsa Instagram da kapanır mı, ne olur? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 16 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 16 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 16 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 16 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 16 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 16 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 16 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 16 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Kabine Toplantısı konuları neler? 15 Nisan Kabine Toplantısı gündeminde neler var? Threads tekrar ne zaman açılacak? Threads tekrar açılacak mı, tamamen mi kapatılıyor? 30 Kasım hangi burç? Kasım'ın 30'u hangi burçtur? 30 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni nedir? 30 Kasım hangi burca ait?
500

Yorumlar (11)

Erkan Arslan:

Hacci Yolcu Ayakta Duramiyo

250
238
yanıtYanıtla
HÜSEYİN TUNA:

Yerine gelen sizi daha çok üzecek ??

yanıt238
yanıt100
sucadin yaman:

Çatlayin patlayin ondan sonraki sizi çildirtacak

yanıt126
yanıt59
Revolver:

Ondan sonraki,yerine gelecek olanı övenler onu beğenmiyor demekki :)

yanıt39
yanıt50
Arda yunus Derin:

Hüseyin Tuna /Sucadin yaman Zamanın birinde Anavatan Partisi vardı, Turgut Özal gidince oyları 0.01 e düştü. Aynısı olmasın sonra.

yanıt39
yanıt34
Şerif Ali:

Tekrar gelmek için Ana Yasayı değiştirecek? Bu kadar şatafatlı hayattan vazgeçmek kolay mı? Azrail'le pazarlığı var mı bilemem.

yanıt19
yanıt9
csd zbn:

erdoğan adını tarihe yazdırdı bundan sonra 20 yıl daha sağlığı yerinde olursa başta kalır artık oda padişahlarımız gibi atatürk gibi tarih kitablarında yerini alacak demli chpliler

41
48
yanıtYanıtla
Slappingnoob:

Rama ik Rama ik yarin Tirana da Protesto var

33
25
yanıtYanıtla
adem karabıyık:

Reis konuklarını, mültecileri düşündüğü kadar emeklileride biraz düşünse ne iyi olur.

29
11
yanıtYanıtla
Tugrul Abus:

Daha uzun adam gelmiş, yalnız kapıyı açan görevlinin de kabanı yok. Niye bu kadar şaşırdı ki?

16
7
yanıtYanıtla
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title