Haberi Paylaş

Akşener'den Metin Akpınar'a "fırıldak" tepkisi: Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya

Politika Haberleri

Oyuncu Metin Akpınar, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in masayı terk edip geri dönmesi hakkında "Rüzgarsız havada fırıldak dönüyorsa mutlaka bir üfleyeni vardır" değerlendirmesinde bulunmuştu. Katıldığı bir yayında 6'lı Masa'dan kalktığı süreç hakkında konuşan Akşener, "Çok tuhaf bir linç yedim" diyerek, "Valla fırıldaklara kadar gitti iş. Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya. Bu dürüstlükte pat diye söylerim. O masadan ne aldım? Bana ne verilecek? Yok böyle bir şey" diye konuştu.

Oyuncu Metin Akpınar, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in masayı terk edip geri dönmesi hakkında katıldığı bir Youtube kanalında, "Rüzgarsız havada fırıldak dönüyorsa mutlaka bir üfleyeni vardır" ifadelerini kullanmıştı.

TV100 kanalında Uğur Dündar'ın sorularını yanıtlayan Akşener, o süreçte yaşananları anlatarak, "Tuhaf bir linç yedim. Bir gün evvel beni övmeye doyamayanlar, ertesi gün insan onuruna aykırı çirkin sözlerle üzerime yürüdü." ifadelerini kullandı.

Akpınar'ın "fırıldak" sözüne de göndermede bulunan Akşener, şunları söyledi: "Ben nasıl olur da göz kırparım? Nasıl olur da para alırım? Benim en ufak bir para zaafım olsa burada oturur muydum? Bunlar inciticiydi. Buradan bizim çıkaracağımız sonuç şudur. Bu kutuplaşmanın, her yere şüphe ekmenin insanları ne hale düşürdüğüne dair bir ders çıkarmamız lazım. Valla fırıldaklara kadar gitti iş. Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya. Bu dürüstlükte pat diye söylerim. O masadan ne aldım? Bana ne verilecek? Yok böyle bir şey. Bu ülkeye biz hakikaten fayda sağlamalıyız."

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 6'lı Masa'nın adayını belirleneceği toplantının ardından kameralar karşısına geçerek kendilerine dayatılan Kılıçdaroğlu ismini kabul etmediklerini söylemiş ve Mansur Yavaş ile Ekrem İmamoğlu'na çağrıda bulunmuştu. Sonrasında Akşener'in masaya geri dönmesiyle birlikte 6'lı Masa'nın adayı Kılıçdaroğlu olarak açıklanmıştı.

Haberler.com / Emre İliksiz - Politika

Meral Akşener Metin Akpınar Magazin Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

Mehmet Yilmaz:

Yılların metin akpınarı adam sarrafı olmuş.

Cevap Yaz1725Yayından Kaldır
Tuğrul Kademe:

evvelden çocukların oynadığı bi oyuncak vardı küsse derdik topaç da derler vurdukça döner siz küsseden bile hızlı dönüyorsunuz nede olsa kumar masası her şey mübah:)))

Cevap Yaz3253Yayından Kaldır
baris koc:

firildakligini anlar gibiyizde asenadan daha iyi kivirdigin belli

Cevap Yaz1620Yayından Kaldır
Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title