Haberler

Ak Partili Karaca: "Türkiye'nin İslam Coğrafyasında Hak Ettiği Yere Gelmesi İçin 2023 Hedefleri...

AK Parti Denizli İl Başkanlığı’nda partilileri ile bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karaca, Türkiye’nin İslam coğrafyasında hak ettiği konuma ulaşması için 2023 hedeflerinin önemli olduğuna dikkat çekti.

AK Parti Denizli İl Başkanlığı'nda partilileri ile bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karaca, Türkiye'nin İslam coğrafyasında hak ettiği konuma ulaşması için 2023 hedeflerinin önemli olduğuna dikkat çekti.

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun Karaca, Denizli'de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. AK Parti iktidarının 2019 seçimlerine hazır olduğu mesajını veren Karaca Türkiye'nin İslam coğrafyasında hak ettiği yerde olması için 2023, 2053 ve 2071 hedeflerinin önemli olduğuna dikkat çekti. Karaca, "Türkiye hak ettiği konuma gelebilmek için çok mücadele etti. Bu mücadelede AK Parti kadrolarının, AK Parti teşkilatımızın, her birinin ayrı emeği var. Başta Genel Başkanımızın ve Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu bu yürüyüşe, bu kutlu davaya kimin ne emeği varsa, hepsinden Allah razı olsun. İslam coğrafyasında hak ettiği yere ulaşması için Türkiye'nin sadece şu anki konumu değil, Türkiye'nin 2023'leri, Türkiye'nin 2053'leri, Türkiye'nin 2071 yılları da şu an sadece kendimiz için çocuklarımız için değil, gelecek kuşaklara dahi hak ettiği bir yerde Türkiye'nin olması için çalışıyoruz. 2019'a giden bu süreçte, bu mücadeleyi Denizli'ye yakışır şekilde yerine getirmemiz lazım. Hain FETÖ terör kalkışması ile şimdi de ekonomiye yapmak istedikleri darbe ile hep denediler. Ama ne oldu 2017 ilk üç çeyreğinde, 11.1 Türkiye büyüdü. Türkiye küçültmek istenirken büyüdü. Yıl sonu itibari rakamları ile de yüzde 7 büyümüş olacağız. Liderimiz sayesinde, bakın bir sokağa çıkın demesi ile halk sokaklara ve meydanlara çıkan bir liderle yol alıyorsa, bizim bu lidere, kefenini giymiş lidere, hizmet etmek boynumuzun borcudur" dedi.

Toplantıya AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Partililer Karaca'nın konuşmasını zaman zaman "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları ile kesti. - DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Harun Karaca Ak Parti Türkiye Politika Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Spor Smart CANLI izle! (LUGANO FENERBAHÇE) Spor Smart donmadan ve kesintisiz izle! 23 Temmuz D Smart Go Spor Smart canlı yayın! D-Smart GO Spor Smart CANLI izle! Lugano Fenerbahçe Spor Smart şifresiz canlı yayın linki!
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title