Haberler

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker Açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Mehdi Eker, iş dernekleri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Mehdi Eker, iş dernekleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. İş dernekleriyle yapılan toplantıda yatırımcının güvenlik kaygısına dikkat çeken Eker, "Diyarbakır'ın kaderine bu manada sahip çıkması gerekir" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Mehdi Eker, iş dernekleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyarette Eker'e, Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kudbettin Arzu, parti il ve ilçe teşkilatı üyeleri de eşlik etti.

"Bu seçimi bir fırsat ve imkan olarak görüyoruz"

İlk olarak Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Diyarbakır Şubesini ziyaret eden Eker ve beraberindekiler burada dernek yönetimi ve üyeleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Burada konuşan Eker, "Bu şehirde özellikle sanayici ve iş adamlarının temel meselesinin yatırım ortamı ile ilgili endişelerinin izale edilmesi, yatırım ortamının, güvenlik duygusunun o psikolojik bariyerin aşılması inanıyorum ki sanayicileri de iş adamalarını da Diyarbakır'da daha çok yatırım yapmaya yöneltecektir. Bu seçimi biz bunun bir fırsatı ve imkanı olarak görüyoruz. Bu nedenle vatandaşlarımızın özellikle istihdam sorunun aşılması, işsizlik probleminin giderilmesinin bir fırsatı olarak bu seçimi değerlendirmek gerekir. Diyarbakır'ın AK Parti hükümetleri dönemlerinde yatırım teşviklerinden ve desteklerinden en fazla pay alan, listenin en üstünde yer alan bir il olduğunu biz biliyoruz. Bunu da özellikle yaptık. Çünkü Diyarbakır'ın yatırıma ve hizmete her yerden daha çok ihtiyacı var. Ne var ki özel sektör ve yatırımcı Diyarbakır ile ilgili maalesef terör örgütünün yaptığı uygulamalar ve verdiği rahatsızlıktan ötürü oluşan olumsuz algı ve imaj burada Diyarbakır'ın hep aleyhine olmuştur. Bu seçimde vatandaşlara Diyarbakır'ın kaderine bu manada sahip çıkması gerekir. Yapılacak oy tercihleri ve verilecek oylarla bu imajın aşılmasına, imajın daha pozitif bir hale gelmesine katkı sağlayacak bir fırsat ve buna dönük bir mesaj olmasını arzu ediyoruz" diye konuştu.

Eker, daha sonra Doğu ve Güneydoğu İş Adamları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) yönetimini ziyaret etti. Yaklaşık bir saat süren toplantının ardından Eker ve beraberindekiler, Kayapınar ilçesine bağlı Barış Mahallesi ile Bağlar ilçesine bağlı Ağaçgeçit mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Eker, vatandaşların talep ve sorunları dinledi. - DİYARBAKIR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Mehmet Mehdi Eker Diyarbakır Ak Parti Politika Güncel Haberler

THY: Küresel çapta yaşanan teknik aksaklık büyük ölçüde giderildi

THY: Küresel çapta yaşanan teknik aksaklık büyük ölçüde giderildi

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Yazılım krizinin ardından CrowdStrike ve Microsoft'un hisseleri düşüşe geçti

Yazılım krizinin ardından CrowdStrike ve Microsoft'un hisseleri düşüşe geçti

Bakmadan Geçme

Sevgiliye uzun günaydın mesajı 2024! Erkek sevgiliye ve kız sevgiliye gönderilebilecek en güzel romantik günaydın mesajları! Türkiye İspanya U19 maçı CANLI izle! (HD) 19 Temmuz Türkiye İspanya maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Kerem Aktürkoğlu gidiyor mu? Galatasaray'dan ayrılacak mı, nereye gidecek? Bu akşam kimin maçı var? Bugün TV'de kimin maçı var, ne maçı? 19 Temmuz bugünkü günün maçları 19-20 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 19-20 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Kağıthane, Avcılar, Esenler 19-20 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Bayraklı, Bergama, Çiğli 19-20 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şahinbey, Nizip, Nurdağı 19-20 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? İmamoğlu, Karataş, Karaisalı 19-20 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Ilgın, Kulu, Karapınar 19-20 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Karacabey, Nilüfer, Gemlik 19-20 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Kaş, Korkutelli, Gazipaşa 19-20 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Sincan, Ayaş, Çankaya 19-20 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! 2024 KYK BURS BAŞVURU TARİHİ l KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman başlayacak?
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title