Pınar Altuğ, yemek masasını paylaştığı için kendisini eleştiren takipçisiyle atıştı

Pınar Altuğ, yemek masasını paylaştığı için kendisini eleştiren takipçisiyle atıştı

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Sosyal medya hesabından zaman zaman yaptığı yemekleri paylaşan Pınar Altuğ, son olarak Anneler Günü için hazırladığı masayı paylaştı. Oyuncu, "O yemeği bulamayanlar size dua eder sanmayın" diyerek kendisini eleştiren takipçisine de sessiz kalamayıp karşılık verdi.

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla her daim adından söz ettiren Pınar Altuğ, sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerin başında geliyor. Özel hayatının yanı sıra yaptığı yemeklerin tariflerini de takipçileriyle paylaşıyor. Altuğ son olarak Anneler Günü'ne özel hazırladığı yemek masasını takipçilerinin beğenisine sundu.

"O YEMEĞİ BULAMAYANLAR SİZE DUA EDER SANMAYIN"

"Sevgilerin en güzeli annelerin kalbinde yetişir. Öyle saf, öyle temiz ve öyle kıymetlidirler ki; mutlu olmaları için hoş bir sürpriz yeter" notuyla paylaşım yapan Altuğ'a tepki gösteren bir takipçisi "O yemeği bulamayanlar size dua eder sanmayın" diye yorum yaptı.

Gelen yoruma tepkisiz kalamayan Pınar Altuğ, "O yemeği bulamayanlar Instagram'a da giremiyordur" diyerek cevap verdi.

Pınar Altuğ, yemek masasını paylaştığı için kendisini eleştiren takipçisiyle kapıştı
Pınar Altuğ, yemek masasını paylaştığı için kendisini eleştiren takipçisiyle atıştı
Haber Yorumları (12)
ESİN PEHLİVAN AKÇAY: Bence çok mütevazi abartısız temiz gösterişten uzak bir sofra bu!Kendisini tebrik ederim,aile birlikteliklerine verdiği önemi ,çocuğuna gösterdiği özeni takdir ediyorum!Ve toplumumuzu hepbirlikte daha saygılı sevecen ve anlayışlı olmaya davet ediyorum....
ADANALI YUNUS : Arkadaş laf söyleyeceğinize insanları takip etmeyin olsun bitsin. Siz takip ettikçe onlar sırtınızdan para kazanıyorlar.
MİLLİYETÇİ: Bir insan yediği yemeği neden paylkaşır ki ? bu ünlü biri içinde geçerli sıradan bir insan içinde geçerli eşittir GÖRGÜSÜZLÜKTÜR benim foto paylaş selfie çek ama yemek paylaşmak abes bir durum yaa
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title