Petek İzleyenleri Büyüledi!

Petek İzleyenleri Büyüledi!

Günay Restorant'ın Müdavimleri Yeni Yıla Petek Dinçöz ile Girdi. Saat 23.00'de Sahneye Kırmızı Beyaz Bolanlar Arasında Çıkan Dinçöz, Yaklaşık Üç Saat Kaldığı Sahnede Seslendirdiği Coşkulu Şarkılarıyla İzleyenleri Bir An Olsun Yerine Oturtmadı.

Petek İzleyenleri Büyüledi!

GÜNAY RESTORANT'IN MÜDAVİMLERİ YENİ YILA PETEK DİNÇÖZ İLE GİRDİ. SAAT 23.00'DE SAHNEYE KIRMIZI BEYAZ BOLANLAR ARASINDA ÇIKAN DİNÇÖZ, YAKLAŞIK ÜÇ SAAT KALDIĞI SAHNEDE SESLENDİRDİĞİ COŞKULU ŞARKILARIYLA İZLEYENLERİ BİR AN OLSUN YERİNE OTURTMADI. SAATLER 24.00'Ü GÖSTERDİĞİNDE GÜNAY RESTORANTI TIKLIM TIKLIM DOLDURAN KONUKLAR YENİ YILA PETEK DİNÇÖZ'ÜN SESLENDİRDİĞİ 'YOLUN AÇIKOLSUN' ADLI ŞARKISIYLA GİRDİ. GECEDE TEK KOSTÜM GİYEN GENÇ ASSOLİST TASARIMI KENDİSİNE AİT OLAN VE MODACI ÖZLEM KAYA İMZASI TAŞIYAN ŞİFON İPEK, ŞİFON SATEN MOR RENKLİ, VÜCUDUNU SARAN, İNCE ASKILI VE ÜZERİ SAVAROVSKİ TAŞLARLA İŞLENMİŞ KOSTÜMÜ İLE HER ZAMAN Kİ GİBİ GÖZ KAMAŞTIRDI.

Yeni yıla dakikalar kala yeni yıl mesajı veren Petek Dinçöz, 'Yeni yılda kendim ve tüm Türk halkı için önce sağlık sonra başarı, mutluluk ve bol para diliyorum.

Tabii herkes için aşk dolu bir yıl olur inşallah. Tüm hayallerin gerçek olduğu bir yıl geçirmek dileğiyle' dedi. Şehit ailelerinin ve görevi başında olan mehmetçiklerinde yeni yılını kutlayan Dinçöz, 'Askerlerimiz sayesinizde bizler burada rahat rahat yaşıyoruz.

Allah hepsinin yardımcısı olsun' dedi. 2007 yılının kendisi için güzel geçtiğini yeni albümünü çıkardığını ve 'Arım Balım Peteğim' adlı sabah programına başladığını söyleyen genç assolist sözlerine şöyle devam etti: 'Yıllardır her yılbaşında evlilik, çocuk diledim. Ama bir türlü olmadı. O nedenle bu yıl evlilik dilemeyeceğim. Bakalım ne olacak. Bir de böylesini deneyeceğim. O kadar çok evlilik konuştum ki sonunda Can Bey'i hasta ettim. Adam evde yatak döşek yatıyor.

Şaka bir yana Can Bey çok şiddetli bir girip geçiriyor. Ateşler içinde evde yatıyor. O nedenle bu gece yanımda olamadı.' Dinçöz '2008 yılına kimlerle dargın giriyorsunuz? Sanat camiyasındaki kavgalar için ne söyleceksiniz. Bu yıl küsler barışır mı sizce?' sorularına ise 'Dilerim bu yıl sanat dünyasında da barış olur, kavgalar dövüşler olmaz' demekle yetindi.