Pasaportunda 'Tahdit' Kaydı Bulunan Ünlü Futbolcu Bekir İrtegün Gözaltına Alındı

Pasaportunda 'Tahdit' Kaydı Bulunan Ünlü Futbolcu Bekir İrtegün Gözaltına Alındı

Pasaportunda 'tahdit' kaydı bulunan ünlü futbolcu Bekir İrtegün gözaltına alındı İrtegün'ün FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığı iddia edildiİSTANBUL - Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir'in eski futbolcularından Bekir İrtegün, FETÖ soruşturması kapsamında Atatürk Havalimanı'nda...

Pasaportunda 'tahdit' kaydı bulunan ünlü futbolcu Bekir İrtegün gözaltına alındı
İrtegün'ün FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığı iddia edildi

İSTANBUL - Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir'in eski futbolcularından Bekir İrtegün, FETÖ soruşturması kapsamında Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.
Alınan bilgilere göre, kısa süre önce Medipol Başakşehir'in sözleşmesini feshettiği defans oyuncusu Bekir İrtegün, Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Yurt dışına çıkmak için havalimanına giden İrtegün'ün pasaportunda 'tahdit' olduğu öğrenildi. Uluslararası yolculuklara engel olan 'tahdit' kaydının, Fetullahçı Terör Örgütü soruşturması kapsamında uygulandığı iddia edildi. Bir dönem Fenerbahçe'de de futbol oynayan İrtegün'ün adının havalimanlarına gönderilen genel listede yer aldığı kaydedildi.Gözaltına alınan Bekir İrtegün'ün sorgulandıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.