ÖZHAN CANAYDIN HABERLERİ

Özhan Canaydın haber, Özhan Canaydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özhan Canaydın

Özhan Canaydın

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 23.1.1943 - 22.3.2010

Özhan Canaydın Kimdir ?

23 Ocak 1943 Bursa doğumludur. 1958 yılından 1964 yılına kadar aktif olarak basketbol oynamıştır. 1957 yılında 155 sicil numarasıyla Galatasaray Spor Kulübü üyesi olan Özhan Canaydın, bu dönemde 14 yaşındaydı ve kulübün en küçük üyesi olmuştur. Basketbol oynadığı dönemde, 1962 yılında Genç Milli Takım'da Avrupa Gençler Şampiyonası'na katılmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Özhan Canaydın - 23.9.2020
23 Eylül Çarşamba DHA Spor Gündemi
Yağız Avcı: Hatasız bir yarış çıkardık"Parkur herkes için aynı tabii ama gerçekten zor""Türkiye'de düzenlenen en büyük organizasyonlardan bir tanesi""Daha büyük hedeflerimiz var""Türkiye'de alınan önlemlerin ve kontrollerin önceki yarıştan daha sıkı olduğunu öğrendik""Ritmi yakalamakta senkron...
Özhan Canaydın - 18.8.2020
Mustafa Cengiz: Hiçbir camiaya laf etmem, laf da ettirmem
Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı'nın yeni sezon için anlaşmaya vardığı yeni transferleri Ergül Eroğlu ve Hazal Selin Arifoğlu ile sözleşme yenilediği Nilay Karaağaç için düzenlenen imza törenine katıldı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Özhan Canaydın Konferans Salonu'nda düzenlenen törenin ardından Başkan Mustafa Cengiz basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Özhan Canaydın - 19.7.2020
Eski Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın anısına binicilik şampiyonası düzenlendi
Eski Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın anısına düzenlenen Özhan Canaydın Kadın Biniciler Şampiyonası sona erdi.
Özhan Canaydın - 13.7.2020
Son dakika haberi... Galatasaray'da kurullar, başkan Mustafa Cengiz başkanlığında toplandı
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Stadı Özhan Canaydın Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, başkan yardımcıları Yusuf Günay ve Kaan Kançal, yönetim kurulu üyeleri Dorukhan Acar, İlber Aydemir, Dilek Kutlu ve Banu Vahapoğlu Akgün de katıldı.
Özhan Canaydın - 22.3.2020
Kulüpler Birliği Vakfından Özhan Canaydın için anma mesajı
Kulüpler Birliği Vakfı, vefatının 10. yıl dönümünde Galatasaray'ın eski başkanlarından Özhan Canaydın için anma mesajı yayımladı.
Özhan Canaydın - 22.3.2020
Kulüpler Birliği'nden Özhan Canaydın paylaşımı
Kulüpler Birliği Vakfı, Galatasaray'ın ve vakfın eski başkanı merhum Özhan Canaydın'ın vefatının 10. yıl dönümü için mesaj yayımladı.
Özhan Canaydın - 22.3.2020
Galatasaray, Özhan Canaydın'ı unutmadı
Galatasaray, eski başkanı Özhan Canaydın'ın vefatının 10. yıl dönümü için mesaj yayımladı.
Özhan Canaydın - 22.3.2020
Galatasaray'dan Özhan Canaydın için anma mesajı
Galatasaray Kulübü, vefatının 10. yıl dönümünde eski başkanlarından Özhan Canaydın için anma mesajı yayımladı.
Özhan Canaydın - 12.3.2020
Mustafa Cengiz: "Bir toplumun gelişmesi, kadının gelişmesine eş değerdir"
- Mustafa Cengiz: "Bir toplumun gelişmesi, kadının gelişmesine eş değerdir" İSTANBUL - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 'Kadına Yönelik Şiddeti Nasıl Önleriz' panelinde yaptığı açıklamada, "Bir toplumun gelişmesi kadının gelişmesine eş değerdir. Kadın ne kadar gelişmişse, ne kadar eğitimliyse, bütün dallarda sadece sporda, siyasette değil iş hayatında yer alıyorsa orada gelişme vardır" dedi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Türk Telekom Stadyumu Özhan Canaydın Konferans Salonu'nda yapılan 'Kadına Yönelik Şiddeti Nasıl Önleriz' adlı panelde açıklamalarda bulundu.
Özhan Canaydın - 12.3.2020
Mustafa Cengiz: Bir toplumun gelişmesi, kadının gelişmesine eşdeğerdir
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 'Kadına Yönelik Şiddeti Nasıl Önleriz' adlı panelde açıklamalarda bulundu.   Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Özhan Canaydın Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen 'Kadına Yönelik Şiddeti Nasıl Önleriz' paneline Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in yanı sıra Avukat Handan İlağa ve Uzm.
Özhan Canaydın - 18.12.2019
Galatasaray'da aralık ayı divanı sona erdi
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Özhan Canaydın Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen sarı-kırmızılıların aralık ayı divan kurulu toplantısı sona erdi.
Özhan Canaydın - 18.12.2019
Galatasaray'da olağan divan kurulu toplantısı sona erdi
Galatasaray'da aralık ayı olağan divan kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Türk Telekom Stadyumu'ndaki Özhan Canaydın Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıya kulübün eski başkanlarından Alp Yalman, Dursun Özbek, Faruk Süren ve divan üyeleri katıldı.
Özhan Canaydın - 18.12.2019
Galatasaray Kulübü divan kurulu toplantısı sona erdi
Sarı-kırmızılı futbol takımının UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki Paris Saint-Germain maçı nedeniyle 1 hafta gecikmeli olarak düzenlenen toplantı, Türk Telekom Stadı'ndaki Özhan Canaydın Salonu'nda gerçekleştirildi.
Özhan Canaydın - 18.12.2019
Galatasaray Kulübünün divan kurulu toplantısı
Kaan Kançal, sarı-kırmızılı kulübün Türk Telekom Stadı'ndaki Özhan Canaydın Salonu'nda gerçekleştirilen aralık ayı divan kurulu toplantısında, mali konularla ilgili sunum yaptı.
Özhan Canaydın - 18.12.2019
Galatasaray'ın net borcu açıklandı
Galatasaray Spor Kulübü'nün Ali Samiyen Spor Kompleksi Özhan Canaydın Salonu'nda yapılan aralık ayı olağan divan kurulu toplantısında sarı kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Kaan Kançal, kulüp ve bağlı ortaklıklarının 30 Eylül 2019 tarihi itibarıyla çıkarılan mali tablolar hakkında bir sunum gerçekleştirdi.
Özhan Canaydın - 18.12.2019
Galatasaray Kulübünün net borcu 1,569 milyar lira
Türk Telekom Stadı'ndaki Özhan Canaydın Salonu'nda gerçekleştirilen aralık ayı divan kurulu toplantısında başkan yardımcısı Kaan Kançal, sarı-kırmızılı kulüp ve bağlı ortaklıklarının, 30 Eylül 2019 itibarıyla düzenlenmiş, bağımsız denetimden geçmiş konsolide mali tabloları ile ilgili sunum yaptı.
Özhan Canaydın - 18.12.2019
Galatasaray'da aralık ayı olağan divan toplantısı başladı
Galatasaray Kulübü Aralık Ayı Olağan Divan Toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Özhan Canaydın Toplantı Salonu'nda başladı.
Özhan Canaydın - 18.12.2019
18 Aralık Çarşamba DHA Spor Gündemi
Van Spor Futbol Kulübü Başkanı Yenitürk: Milyon dolarlarımızın dışarıya gitmemesi için altyapının değer görmesi lazım"Bazı kulüplere haksızlık oldu" Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar: Bakanımıza teşekkür ediyoruz"Lisans E-Devlet üzerinden çıkarılacak""2020'de herkes lisansı...
Özhan Canaydın - 18.12.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 18 Aralık 2019
(Barselona/22.00) 5- Galatasaray Kulübü Divan Kurulunun aralık ayı olağan toplantısı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Özhan Canaydın Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek.
Özhan Canaydın - 1.12.2019
Galatasaray Lisesinde berat töreni
Galatasaraylılar Derneği Başkanı Fidel Berber de lisenin 151. yılını görkemli bir şekilde kutlamak için çalışmalar yaptıklarını kaydederek, "Bugünün starları 50. yıl ve 75.yıl mezunlarımızdır. Tüm mezunlarımızı canı gönülden kutluyorum." dedi. "Özhan Canaydın Spor Ödülleri"nin de sahiplerine takdim edildiği etkinlikte "Türkiye'nin En Başarılı Amatör Sporcusu" kategorisinde Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'ında halka aletinde altın madalya kazanarak dünya şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk sporcu İbrahim Çolak ile "Galatasaray Spor Kulübü En Başarılı Amatör Sporcusu" kategorisinde 2020 Tokyo Olimpiyatlarına katılma hakkı kazanan ilk Türk Yelken Sporcusu Ecem Güzel ödüle layık görüldü.
Özhan Canaydın - 12.11.2019
Türk Telekom Stadı'ndaki Özhan Canaydın Konferans Salonu yenilendi
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı'nda yer alan ve Galatasaray Kulübü eski başkanlarından Özhan Canaydın'ın adının verildiği konferans salonu yenilendi.
Özhan Canaydın - 5.11.2019
Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı Mehmet Sepil
VAKFIN 10'UNCU BAŞKANI Bugünkü genel kurulda oy birliğiyle seçilen Mehmet Sepil, Kulüpler Birliği Vakfı'nın 10'uncu başkanı oldu. 2000'de kurulan Kulüpler Birliği'nde bugüne kadar İlhan Cavcav (3 dönem), Cemal Aydın, Özhan Canaydın, Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören, Halil Ünal, Göksel Gümüşdağ, Dursun Özbek ve Fikret Orman başkanlık yaptı.
Özhan Canaydın - 5.11.2019
Kulüpler Birliği Vakfının yeni başkanı Mehmet Sepil
2000'de kurulan Kulüpler Birliği Vakfında daha önce İlhan Cavcav (3 dönem), Cemal Aydın, Özhan Canaydın, Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören, Halil Ünal, Göksel Gümüşdağ, Dursun Özbek ve Fikret Orman başkanlık yapmıştı.
Özhan Canaydın - 5.11.2019
Kulüpler Birliği'nde yeni başkan belli oluyor
2000'de kurulan Kulüpler Birliği Vakfı'nda bugüne kadar İlhan Cavcav (3 dönem), Cemal Aydın, Özhan Canaydın, Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören, Halil Ünal, Göksel Gümüşdağ, Dursun Özbek ve Fikret Orman başkanlık yaptı.
Özhan Canaydın - 4.11.2019
Kulüpler Birliği Vakfı, yeni başkanını seçecek
2000'de kurulan Kulüpler Birliği Vakfında, İlhan Cavcav (3 dönem), Cemal Aydın, Özhan Canaydın, Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören, Halil Ünal, Göksel Gümüşdağ, Dursun Özbek ve Fikret Orman başkanlık yapmıştı.
Özhan Canaydın - 11.9.2019
Galatasaray Kulübünün divan kurulu toplantısı
"Bilgi kirliliğiyle Dursun Özbek, Galatasaray'a icra gönderen başkan olarak tarihe geçti" Sarı-kırmızılı kulüpten alacaklarını istediği yönünde çıkan haberlere değinen Dursun Özbek şunları söyledi: "Bilgi kirliliği öyle bir hale geldi ki gazeteyi açtığımda acaba bu işi ben mi yaptım kardeşim mi yaptı diye düşündüğüm bir hale geldi. Özhan Canaydın döneminden bu yana benim dönemimin sonuna kadar Galatasaray'a kadar konaklama konusunda sponsor olduk.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özhan Canaydın Haberleri | Özhan Canaydın Kimdir - Haberler - Özhan Canaydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özhan Canaydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Terim'de yaşlanma belirtileri var diyen Fatih Altaylı'dan şoke eden iddia: Florya'da
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 01:26:21. #1.14#
title