ÖZCAN PURÇU HABERLERİ

Özcan Purçu haber, Özcan Purçu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özcan Purçu

Özcan Purçu

Doğum Yeri Aydın / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1977

Özcan Purçu Kimdir ?

6 Mayıs 1977'de Aydın Söke'de doğdu. Baba adı Selami, anne adı Ünzüle'dir. Serbest Meslek; Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. İzmir'de ilk Roman derneği olarak İzmir Roman Kültürü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin kuruculuğu ve başkanlığı görevini üstlendi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Özcan Purçu - 03.08.2021
CHP milletvekilleri BERTO'yu ziyaret etti
Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper'in ev sahipliğini yaptığı görüşmede, CHP İzmir milletvekilleri Bedri Serter, Özcan Purçu, Mahir Polat, Kamil Okyay Sındır, Atila Sertel yer aldı.
Özcan Purçu - 29.07.2021
Türkiye'nin ilk 'Roman Gençlik Çalıştayı' Karşıyaka'da!
Roman gençlerin ve kadınların, toplumla ilgili çalışmalara ve karar alma süreçlerine daha etkin şekilde katılımını sağlamayı amaçlayan organizasyonda, Cumhurbaşkanlığı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından Romanlara yönelik olarak hazırlanan eylem planları ele alınacak. Bu planların daha etkili ve verimli şekilde uygulanmasına katkı verilmesi; ulusal ve yerel yöneticilerle iş birliğinin artırılması hedeflenecek. Eylül ayında hayata geçirilmesi planlanan çalışmanın katılımcıları ise, Türkiye genelindeki Roman sivil toplum örgütlerinde görev alan 15-30 yaş arası 25 gençten oluşacak. En az yüzde 40'ı da kadın olacak. BİR AYLIK ÇEVRİM İÇİ EĞİTİM Katılım başvurularının internet üzerinden alınacağını belirten ROMGEDER Başkanı Emin Karameşe, "Başvurular açıldığı zaman derneğimizin ve Karşıyaka Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarından duyurusunu yapacağız. Böyle bir çalıştay Türkiye'de ilk kez Karşıyaka'da gerçekleştirilecek. Amacımız, gençleri Roman toplumuna yönelik çalışmalara dahil etmek ve katkı sunmalarını sağlamak. Bunu en iyi şekilde yerine getirebilmek için seçilecek olan 25 katılımcıya bir ay boyunca online olarak izleme ve değerlendirme eğitimleri verilecek. Gençlere mentor desteğinde, Cumhurbaşkanlığı ve CHP tarafından hazırlanan eylem planları tanıtılacak ve bu planlar üzerine tartışılacak. Ardından bir gölge rapor hazırlanacak" dedi. GENÇLER VE SORUMLULAR BULUŞACAK Yamanlar Gençlik Merkezi'nde de çalıştayın yüz yüze etabının gerçekleştirileceğini anlatan Başkan Karameşe, şöyle devam etti: "Hazırlanan gölge rapor; gençlerin yanı sıra projemizin destekçilerinden CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu ve AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ile eylem planlarının hazırlanmasından ve uygulanmasından sorumlu yöneticilerin de katılacağı çalıştayda ele alınacak.
Özcan Purçu - 07.07.2021
CHP'li Purçu: "Devlet konut mağdurlarını görmüyor, duymuyor"
CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, "Devlet konut mağdurlarını görmüyor, duymuyor, vatandaşımızı kendi derdiyle baş başa bırakmış durumda.
Özcan Purçu - 28.06.2021
Topraktan Toprağa Biyobozunur Atık Yönetim Projesi
Topraktan Toprağa Biyobozunur Atık Yönetim ProjesiKayapınar Belediyesi olarak Topraktan Tabağa Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile birlikte hayata geçirdiğimiz "Topraktan Toprağa Biyobozunur Atık Yönetim Projesi" TBMM Dilekçe Komisyonu tarafından yerinde incelendi. Programımıza Önceki dönem Tarım Bakanımız Sayın Mehmet Mehdi EKER, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Ak Parti İstanbul Milletvekili Sayın Mihrimah Belma SATIR, TBMM Dilekçe Komisyonu üyeleri Ak Parti Kayseri Milletvekili Sayın İsmail TAMER, Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi KÜPÇÜ, Ak Parti Bolu Milletvekili Arzu AYDIN, CHP İzmir Milletvekili Özcan PURÇU ile Diyarbakır Milletvekillerimiz Sayın Oya ERONAT ve Sayın Ebubekir BAL katıldı.
Özcan Purçu - 27.04.2021
CHP İzmir Milletvekili Purçu, tarım kooperatiflerine destek verilmesini istedi
CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, "Tarım kooperatiflerine destek olmadığımız için tek tek yok oluyor ve ithalatımız artıyor.
Özcan Purçu - 06.04.2021
TBMM Genel Kurulunda, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu Teklifi'nin görüşmelerine geçildi
Genel Kurulda ayrıca CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu'nun, 8 Nisan'ın Dünya Romanlar Günü Olarak Kabul Edilmesi Hakkında Kanun Teklifi'nin doğrudan gündeme alınmasına ilişkin önergesi de görüşüldü.
Özcan Purçu - 06.04.2021
CHP'li Purçu: "Roman vatandaşlarımıza bu dönemde orta çağ hayatı yaşatıyoruz"
CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, geçimini sokaktan sağlayan Romanların, pandemi döneminde açlığa mahkum edildiğini ileri sürerek, "Roman vatandaşlarımıza bu dönemde orta çağ hayatı yaşatıyoruz.
Özcan Purçu - 16.03.2021
CHP'li Purçu'dan "Konut dolandırıcılığının üzerine gidilmeli" çağrısı
CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, 300 bine yakın vatandaşın konut satışından 1,8 milyar dolar dolandırıldığını belirterek, bu konunun üzerine gidilmesini istedi.
Özcan Purçu - 12.01.2021
AK Partili Bekle ve CHP'li Purçu'dan Erman Toroğlu'nun sözlerine tepki
AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ve CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, ortak basın açıklaması yaparak futbol yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu'nun bir televizyon programında sarf ettiği ve Roman vatandaşların tepkilerine neden olan ifadelere tepki gösterdi.
Özcan Purçu - 17.12.2020
TBMM Genel Kurulunda 2019 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi'nin maddeleri görüşülüyor
Söz alan CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, "İzmir'deki kentsel dönüşüm hakka, hukuka, adalete dayalı, kanunlara ve nizamlara dayalı.
Özcan Purçu - 14.10.2020
CHP'li Hamzaçebi: "Mahkemenin Berberoğlu kararı hukuk devletini ayaklar altına alan bir karardır"
Hamzaçebi, CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Anayasa Mahkemesinin Enis Berberoğlu'nun haklarının ihlal edildiği kararına karşı ilgili mahkemenin yeniden yargılamayı başlatması gerekirken bunu yapmadığını ifade etti.
Özcan Purçu - 19.09.2020
İzmir'de 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle tören düzenlendi
Törene Vali Yavuz Selim Köşger, Ege Ordusu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri, Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer CHP İzmir Milletvekilleri Atilla Sertel, Özcan Purçu ve Kani Beko, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu ile gaziler ve askeri erkan da katıldı.
Özcan Purçu - 17.09.2020
Son dakika haberleri: İzmir'de cami hoparlörlerinden müzik yayınına ilişkin paylaşımlar yapan kadın, hakim karşısında
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP milletvekilleri Özcan Purçu, Atilla Sertel, Murat Bakan, Kamil Okyay Sındır, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, eski bakanlardan Yaşar Okuyan ve bazı partililer de duruşmayı izleyenler arasında yer aldı.
Özcan Purçu - 29.04.2020
Başkan Soyer, en arkadakilere verdiği sözü tuttu
Koronavirüs günlerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Roman Dernekleri ve Kooperatifleri gündelik çalışan vatandaşları yalnız bırakmadı.
Özcan Purçu - 08.04.2020
TBMM Başkanı Şentop'tan Roman Vekillere "Romanlar Günü" kutlaması
Şentop, AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ve CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu'yla gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde, kendilerinin ve onların şahsında bütün Roman vatandaşlarının Dünya Romanlar Gününü kutladı.
Özcan Purçu - 08.04.2020
TBMM Başkanı Şentop, Dünya Romanlar Günü'nü kutladı
Meclis Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 'Dünya Romanlar Günü' dolayısıyla AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ve CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu'yla gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde, kendilerinin ve onların şahsında bütün Roman vatandaşlarının gününü tebrik etti.
Özcan Purçu - 08.04.2020
TBMM Başkanı Şentop, Dünya Romanlar Günü'nü kutladı
Meclis Başkanlığından yapılan bilgilendirmeye göre, Şentop, AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ve CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde, kendilerinin ve bütün Roman vatandaşlarının Dünya Romanlar Günü'nü kutladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özcan Purçu Haberleri | Özcan Purçu Kimdir - Haberler - Özcan Purçu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özcan Purçu kimdir, hayatı ve biyografisi. İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yılı kutlanıyor - 2.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 15:02:15. #1.13#

title