Osman Akyürek Haberleri

Osman Akyürek haber, Osman Akyürek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Akyürek 23.5.2020
Hopa'da çay hasadı imece usulüyle yapılıyor
Hopa Ticaret Odası Başkanı Osman Akyürek ise Karadeniz'deki en önemli tarım ürününün çay olduğunu ifade etti.
Osman Akyürek 17.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
KUYRUK PERŞEMBE GÜNÜ SONA ERECEK Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, yaşanan TIR kuyruklarının TIR sürücülerinin büyük sıkıntı çektiğini belirtti.
Osman Akyürek 4.2.2020
Sarp Sınır Kapısı'ndan geçen yıl 6,8 milyon yolcu geçişi oldu
"Ülkemizdeki en verimli ihracat noktalarından biri" Hopa Ticaret Odası Başkanı Osman Akyürek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sarp Sınır Kapısı'nın, "yap-işlet- devret" modeli çerçevesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince modernizasyonu tamamlanarak son teknolojiyle hizmet veren kapı durumuna geldiğini söyledi.
Osman Akyürek 11.10.2019
Hopa'da yetenek fuarı açıldı
Konuşmaların ardına Vali Yılmaz Doruk, Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek, fuarın açılışını yaparak stantları gezdi.
Osman Akyürek 10.7.2019
Artvinli gazilerin anıları kitapta toplandı
İmza gününe katılan Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek de genç yazara anlamlı kitabından dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.
Osman Akyürek 10.5.2019
Batum'da Uluslararası Turizm ve Sağlık Fuarı Açıldı
Artvin Halk Oyunları Topluluğu'nun gösteri sunduğu fuara Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Gümüş, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ile davetliler katıldı.
Osman Akyürek 17.4.2019
Artvin Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi
Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Osman Akyürek, kentin limanı, Sarp Sınır Kapısı, tarımı, balığı ve son yıllarda artarak gelişen turizm sektörüyle bir ticaret merkezi haline geldiğini söyledi.
Osman Akyürek: Laz Böreği TescillendiOsman Akyürek 6.2.2019
Osman Akyürek 6.2.2019
Laz Böreği Tescillendi
Laz Böreği'nin tescilinin ardından sırada hamsili ekmek var Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek ise iki yıllık büyük bir uğraş sonucunda Laz Böreği'nin coğrafi işaret olarak tescillendiğini söyleyerek emeği geçenlere teşekkür etti.
Osman Akyürek 10.12.2018
Borçka'da Hibe Destekli Butik Otel Açıldı
Otel yatırımını gerçekleştiren Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Aralık Köyü Muhtarı Şenol Taban ve iş adamı Hayrettin Peker'e teşekkür eden Doruk, şunları kaydetti: "Devletimizin ve hükümetimizin hibe destekli projeleri girişimcilerimize büyük katkı sağlıyor.
Osman Akyürek 4.12.2018
Artvin'de Ülke Sanayinin Geleceği Görüşüldü
Vali Yılmaz Doruk başkanlığında, Valilikte yapılan toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Dilberoğlu, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek, DOKA Genel Sekreter Vekili Onur Adıyaman, ilgili kurum müdürleri ve temsilcileri katıldı.
Osman Akyürek 4.10.2018
Hopa Ticaret ve Sanayi Odasından Cizre Çıkarması
HTSO Başkanı Osman Akyürek başkanlığındaki 19 kişilik heyet, Dicle Kalkınma Ajansı'nın desteklediği "Kardeşlik Köprüsü" projesi kapsamında geldikleri Şırnak'ta Vali Mehmet Aktaş'ı ziyaret etti.
Osman Akyürek: Hopalı Gençler Yelkenle TanıştıOsman Akyürek 10.8.2018
Osman Akyürek 7.8.2018
Htso'dan Vali Doğanay'a Ziyaret
Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Artvin Valisi Ömer Doğanay'ı ziyaret etti.
Osman Akyürek 7.4.2018
Komşuya Akın Akın Kumara
HTSO BAŞKANI: KUMAR MAĞDURLARI OLUYOR Artvin'in Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek, Karadeniz'deki kumar tehlikesine dikkat çekti.
Osman Akyürek 7.4.2018
Komşuya Akın Akın Kumara
HTSO BAŞKANI: KUMAR MAĞDURLARI OLUYOR Artvin'in Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek, Karadeniz'deki kumar tehlikesine dikkat çekti.
Osman Akyürek 30.3.2018
Hopa'ya 'New York' Ayarı Ticaret ve Sanayi Odası
ARTVİN'in yaklaşık 27 bin nüfuslu ilçesi Hopa'da, Ticaret ve Sanayi Odası'nca (HTSO) gerçekleştirilen projeler dikkat çekiyor. Yeni, 12 katlı hizmet binasının açılışının gerçekleştirildiği HTSO'da konuşan Başkan Osman Akyürek, "Fiziki yapısıyla New York, Berlin, Paris ve Londra ticaret odası ayarında oda binasına kavuştuk" dedi.
Osman Akyürek 30.3.2018
Hopa'ya 'New York' Ayarı Ticaret ve Sanayi Odası
ARTVİN'in yaklaşık 27 bin nüfuslu ilçesi Hopa'da, Ticaret ve Sanayi Odası'nca (HTSO) gerçekleştirilen projeler dikkat çekiyor. Yeni, 12 katlı hizmet binasının açılışının gerçekleştirildiği HTSO'da konuşan Başkan Osman Akyürek, "Fiziki yapısıyla New York, Berlin, Paris ve Londra ticaret odası ayarında oda binasına kavuştuk" dedi.
Osman Akyürek 30.3.2018
Dha Yurt Bülteni-6
Haber- Kamera: Atilla ATMACA EREĞLİ KONYA =========================================== Hopa'ya 'New York' ayarı ticaret ve sanayi odası ARTVİN'in yaklaşık 27 bin dolayındaki nüfuslu ilçesi Hopa'da, Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) gerçekleştirdiği projelerle öne çıkıyor. 12 katlı yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştiren HTSO'da, Başkan Osman Akyürek, "Fiziki yapısıyla New York, Berlin, Paris ve Londra Ticaret Odası ayarında oda binasına kavuştukö dedi.
Osman Akyürek 29.3.2018
Sanatçı Resul Dindar'ın Acı Günü
Dindar için Hopa ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, aynı kazada hafif yaralanan eşi Osman, oğulları Resul, Burak, Öner ve Barış Dindar ile yakınlarının yanı sıra Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Hopa Ticaret Odası Başkanı Osman Akyürek ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Osman Akyürek 18.3.2018
Arşiv Görüntü) Gürcistan, Türkiye'den Patates Alımını Durdurdu
HTSO: KONUNUN TAKİPÇİSİYİZ Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) Başkanı Osman Akyürek, kararın kendilerine yeni iletildiğini belirterek, konuyu Türkiye'nin Tiflis Büyükelçiliği ve Batum Başkonsolosluğu ile ilgili bakanlıklar nezdinde takip ettiklerini söyledi.
Osman Akyürek 18.3.2018
Dha Yurt Bülteni-5
HTSO: KONUNUN TAKİPÇİSİYİZ Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) Başkanı Osman Akyürek, kararın kendilerine yeni iletildiğini belirterek, konuyu Türkiye'nin Tiflis Büyükelçiliği ve Batum Başkonsolosluğu ile ilgili bakanlıklar nezdinde takip ettiklerini söyledi.
Şu an buradasınız: Osman Akyürek Haberleri | Osman Akyürek Kimdir - Haberler - Osman Akyürek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Akyürek kimdir, hayatı ve biyografisi. Hopa'da çay hasadı imece usulüyle yapılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 03:44:02. #1.15#
title