Omü Tıp Fakültesi Dekanı Şahinoğlu'na "Yılın Dekanı" Ödülü - Haberler
Haberi Paylaş

Omü Tıp Fakültesi Dekanı Şahinoğlu'na "Yılın Dekanı" Ödülü

AA - Haberler | Yerel
Omü Tıp Fakültesi Dekanı Şahinoğlu'na

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu, Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından "yılın dekanı" seçildi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu, Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından "yılın dekanı" seçildi.

OMÜ'den yapılan açıklamada, ATUDER'in Bolu'da bir otelde düzenlediği törenle, ATUDER üyeleri tarafından seçilen yılın en iyi sağlık yöneticilerine ödülleri verildiği belirtildi.

Açıklamada, yılın rektörü ödülünün, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz'a, yılın tıp fakültesi dekanı ödülünün OMÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Haydar Şahinoğlu'na, yılın yöneticisi ödülünün İstanbul Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Güven Bektemür'e ve yılın hastane yöneticisi ödülünün de Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Dursun Odabaş'a takdim edildiği ifade edildi.

Şahinoğlu'na, Gürcistan Tiflis Devlet Üniversitesi ile yapılan eğitimde iş birliği protokolleri kapsamında 2012 yılının mart ayında Gürcistan'da gerçekleştirilen devlet töreni ile "fahri doktora" unvanı verildiği de kaydedildi. - Samsun

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title