Oğluyla içinde bulunduğu araçta yangın çıkan şarkıcı Nadide Sultan, kurban kestirdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Oğluyla içinde bulunduğu araçta yangın çıkan şarkıcı Nadide Sultan, kurban kestirdi

Diğer - Haberler | Magazin

Oğluyla aracına binerek eve gitmeye çalışan şarkıcı Nadide Sultan trafikte faciadan döndü. Oğlunun oturduğu koltukta çıkan yangını fark eden şarkıcı, hemen müdahale etti. Olaydan yara almadan kurtulan Nadide Sultan, 2. Sayfa programında yaptığı açıklamada "Sıcaklığı fark edince dumanı gördüm. Kurban kesip Afrika'daki çocuklara gönderdim" dedi.

Şarkıcı Nadide Sultan'ın, cumartesi akşamı oğlu Kaan'la eve giderken, bir anda kullandığı aracın arka koltuğu yanmaya başladı. Çocuğunun uyuduğu sırada alevleri görüp panikleyen şarkıcı, yangına hemen müdahale etti.

"SEYİR HALİNDEYKEN SIRTIMDA BİR SICAKLIK HİSSETTİM"

Elektrik kaynaklı çıkan yangına söndürme tüpüyle müdahale eden Sultan, çok korktuğunu belirtti. Aracını hemen servise götüren şarkıcı, bir gün sonra ise kurban kestirdi. Bugün TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Nadide Sultan, yaşadığı olay hakkında şunları söyledi: "Araçla gidiyordum. Akşam saatlerinde Kaan'da arkada uyuyordu. Belimde bir sıcaklık hissettim. Sonra belim acımaya başladı ve aracın arka koltuğundaki dumanı fark ettim. Hemen kenara çekip söndürmeye çalıştım. İlk etapta camlar açık olduğu için sigara izmariti geldiğini düşündüm. Hemen video çekip aracı servisine gönderdim. Onlar da 'elektrik tesisatından çıkmış olabilir' dediler."

Oğluyla içinde bulunduğu araçta yangın çıkan şarkıcı Nadide Sultan, kurban kestirdi

"KURBAN KESTİRİP AFRİKA'DAKİ ÇOCUKLARA GÖNDERDİM"

"Eşim de çekimdeydi. Yangını söndürüp yavaş yavaş devam ettim. Teknik bir arızadan kaynaklanıyormuş. Benim arabanın modelinin aynısı diğer gün yanmış. Hemen ardından kurban kestirdim. Kazaya belaya karşı kurban kestirip Afrika'daki çocuklara gönderdim. Ondan önceki haftada Kaan kafasını vurmuştu o da çok şişmişti. Kurşun döktürme falan bilmem ondan kurban kestirdim."

Oğluyla içinde bulunduğu araçta yangın çıkan şarkıcı Nadide Sultan, kurban kestirdi

Oğluyla içinde bulunduğu araçta yangın çıkan şarkıcı Nadide Sultan, kurban kestirdi
Diğer - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (2)
Mehmet :Elektrik tesisatı dan çıkmış olsa aracını hareket ettirimez kontağı açtığı an yanan kablolar kısa devre yapar sigortaları attırır.Büyük bir ihtimalle sigara içti camdan atarken içeri düştü.
bekir yapici:kurban olur olmaz ona girmeyeyim ama Türkiyede kestirmis onuda anladim ama kokutmadan afrikaya nasil neyle kiminle yollayip tagitmis iste o kismi bana göre inandirici degil ayrica ülkemizde ve kendi cevresinde kurban bayraminda dahi ete ulasamayan insanlar cocuklar olduguna eminim niye afrika acaba?
500
title