Ölümden dönen Hakan Taşıyan'dan aylar sonra bir ilk! Unutulmaz eserini seslendirdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ölümden dönen Hakan Taşıyan'dan aylar sonra bir ilk! Unutulmaz eserini seslendirdi

Haberler.com / Servet Uzun - Haberler | Magazin

Arabesk müziğin önemli ismi Hakan Taşıyan, karaciğer ve böbrek naklinin ardından hayata tutunmuştu. İyi olduğu haberleriyle hayranlarını sevindiren Taşıyan, aylar sonra "Güz gülleri" şarkısını söyleyerek karşımıza çıktı.

Ünlü sanatçı Hakan Taşıyan, geçen yıl karaciğer ile böbrek nakli olduktan sonra 7 ay süren tedavisinin ardından taburcu edilmişti. Ölümden dönen 48 yaşındaki sanatçı, hayranlarını korkutmuştu.

UZUN SÜRE SONRA BİR İLK

Şimdilerde eski sağlığına kavuşmak için çabalayan Taşıyan'dan sevindiren görüntüler geldi. Bir mekanda unutulmaz eseri "Güz Gülleri" şarkısını seslendiren Taşıyan, hem moral buldu hem de moral verdi.

"BANA UMUT IŞIĞI OLDULAR"

Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir etkinlikte konuşan Taşıyan, "Bana umut ışığı oldular. Tekrar hayata döndüm. Yeni bir hayata başladım. Şifa bekleyen hastalara umut ışığı olalım. Bir organ bir hayattır, umutsuz insanlarımıza umut olalım. Gönülden sevindirelim. İnsanları tekrar hayata bağlayalım. Canı gönülden gönüllü olan bütün insanlarımızı duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu konu hakkında daha aydın olalım. Çok hassas bir konudur. Allah bizleri sevdiklerimizden ayırmasın. Gönül birlikteliği veren dualarını esirgemeyen tüm insanlardan Allah razı olsun. Hayat çok güzel, nefes almak çok güzel, sevmek çok güzel. Bunu birbirimizden esirgemeyelim. Gerçekten Allah'ın huzurunda çok büyük sevap. Tüm merhem bekleyen hastalarımıza merhem olalım. Buna ihtiyacımız var." ifadelerini kullanmıştı.

Servet Uzun
Haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Hakan Taşıyan, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (4)
Metin Yalcin:Allah'ın sana verdiği emanet bedeni kuru, sulu demeden harcarsan karşılığını alırsın bu kadar basit .. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:Efendiliğin yeter Hakan baba, çok saygılı nezih bir adam. Cevap Yaz 2 13 Yayından Kaldır
Lut Bektaş:HALA BİŞİLER İÇİYOR İNŞALLAH ALKOL DEĞİLDİR Cevap Yaz 1 8 Yayından Kaldır
Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title