Okulda çekilen görüntü velileri ayağa kaldırdı! Müdür yardımcısı hakkında inceleme başlatıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Okulda çekilen görüntü velileri ayağa kaldırdı! Müdür yardımcısı hakkında inceleme başlatıldı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Güncel

Antalya Konyaaltı ilçesinde bulunan Hurma Ortaokulu'na bir hafta önce müdür yardımcısı olarak atanan Fatma Yıldız Coşkun'un öğrencilere yönelik ifadeleri, veliler arasında ve sosyal medyada büyük tepki çekti. Öğrencilere seslenen Coşkun'un okul temizliği ile ilgili öğrencilere hakaret ettiği görüntülerin ardından Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü konuyla ilgili inceleme başlattı.

Okul bahçesinde toplanan öğrencilere mikrofonla seslendiği sırada bir veli tarafından kayda alınan videoda, Coşkun'un öğrencileri okul temizliği konusunda azarladığı, hakaret ve tehdit dolu sözler sarf ettiği görüldü. Velileri ayağa kaldıran görüntülerden sonra Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü konuyla ilgili inceleme başlattı.

ÖĞRENCİLERİ TEHDİT ETTİ

Paylaşıldıktan sonra kısa süre içinde gündem olan videoda Coşkun'un "Sizin ağzınızı yüzünüzü dağıtırım, ben konuşuyorum burada. Sen gönüllüsün galiba toplamaya, toplatayım mı sana? Dinlemediğine göre... Bakın tekrar söylüyorum. İlk ve son kez uyarıyorum. Okul temizliğinden siz sorumlusunuz. Sizin pislettiğiniz yeri ben temizlemek zorunda değilim. İnsana yakışır şekilde, öğrenciye yakışır şekilde davranın" dediği görülüyor.

Okulda çekilen görüntü velileri ayağa kaldırdı! Müdür yardımcısı hakkında inceleme başlatıldı
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (41)
Hüseyin Dal:Müdür yüzde yüz haklı hiç kimse eğitimciyi suçlayamaz eyerki biz birini suçlayacaksak önce kendimizi suçlamamız gerekiyor bizler önce öğretmeni sevmek zorundayız neden hata yapan öğretmen değil velidir hiç kimse okulda çocuk anası değil O çocuk orada bir şeye zarar veriyorsa Çevreyi kirletiyorsa saygınlık yapıyorsa bu öğretmenin suçu değil Velinin suçudur insanları yargısız infaz etmek yazıktır günahtır Herkes Öğretmene saygı duymak zorundadır Ailemizden sonra en fazla öğretmenin hakkı vardır
Gokhan Basli:Müdüre hanım haklı öğrencileri uyarması talim terbiye ve genel ahlak dersi vermesi en doğal hakkıdır. Bizler öğretmenlere bu konularda ne kadar çok destek olursak çocuklarımız daha düzenli olur. Teşekkürler hocam.
müdür :keşke yorum yazmak paralı olsaydı
500