Öğretmenler Odası İçin Resmi Açılış Töreni

Öğretmenler Odası İçin Resmi Açılış Töreni

Sakarya'nın Arifiye İlçesi'nde bulunan Ekrem Oba İlköğretim Okulu'nda belediye tarafından yeniden yaptırılan öğretmenler odası için resmi açılış töreni düzenlendi.

Öğretmenler Odası İçin Resmi Açılış Töreni

Sakarya'nın Arifiye İlçesi'nde bulunan Ekrem Oba İlköğretim Okulu'nda belediye tarafından yeniden yaptırılan öğretmenler odası için resmi açılış töreni düzenlendi. Törene, kaymakam ve belediye başkanı da katıldı.

Arifiye Belediyesi, Ekrem Oba İlköğretim Okulu'nun mevcut öğretmenler odasını okuldan gelen istek üzerine yeniledi. Yenilenen öğretmenler odasının açılışı için resmi tören düzenlendi. Törene, Arifiye Kaymakamı Birol Kurubal, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Gümüş, Şube Müdürü Cemalettin Saydam, Yukarı Kirazca Köyü Muhtarı Enver Dişli, Okul Müdürü Atilla Çetinkaya, Okul Aile Birliği Başkanı Murat Keleşoğlu, öğretmenler ve veliler katıldı.

Okulun müdürü Çetinkaya, öğretmenler odasının yenilenmesine yaptığı katkılardan dolayı Belediye Başkanı Karakullukçu'ya teşekkür plaketi verdi. Yukarı Kirazca Köyü Muhtarı Dişli de Kaymakam Kurubal'a, eğitime katkıları nedeniyle plaket takdim etti.

Okulda görev yapan öğretmenler, dinlenebilecekleri ve derslere rahat bir şekilde hazırlanabilecekleri güzel bir odaya kavuşmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, katkısı olan herkese teşekkür etti. - Sakarya / Adapazarı