Kastamonu'da koronavirüs vakaları artış gösterdi! Valilik, tedbirler konusunda uyardı

Kastamonu'da koronavirüs vakaları artış gösterdi! Valilik, tedbirler konusunda uyardı

Kastamonu Valiliği, kent genelinde koronavirüs vakalarında son dönemde artış olduğunu belirterek, vatandaşların maske, el hijyeni ve sosyal mesafe kurallarına titizlikle uyması gerektiğini ifade etti.

15.07.2020 16:22 | Son Güncelleme: 15.07.2020 20:32

Kastamonu'da, yeni tip koronavirüs vakaları son dönemde artış gösterdi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Valilik, vatandaşları maske, hijyen ve sosyal mesafe konusunda uyardı.

Vali Avni Çakır başkanlığında toplanan İl Pandemi Kurulu, Kastamonu'da son günlerde artış gösteren koronavirüs vakalarını görüştü.

VATANDAŞLARIN DAHA DİKKATLİ OLMASI İSTENDİ

Toplantının ardından açıklamada bulunan Kastamonu Valiliği, Kastamonu'da il genelinde vaka sayılarında son dönemde artışlar olduğu, dolayısıyla bu aşamaya kadar yapılan başarılı çalışmaların boşa gitmemesi ve daha katı tedbirlerin uygulanması zarureti doğmaması için vatandaşlarımızın daha dikkatli olması, maskesiz sokağa kesinlikle çıkılmaması, bunun yanında el hijyenine ve mesafe kurallarına titizlikle uyulmasını istedi.

MASKE DENETİMLERİ SIKLAŞACAK

Açıklamada, maske denetimlerinin sıklaştırılacağı ve maskesiz sokağa çıkanlar hakkında cezai işlem uygulanacağına dikkat çekildi.

Kastamonu'da koronavirüs vakaları artış gösterdi! Valilik, tedbirler konusunda uyardı

Kaynak: İHA

Haber Yorumları (6)
ONLARA HIC GORMUYOR GÖZLERINIZ: Yorumunuzu Yazınız... Bakın dugun dernek nışan-kına-dugun- vb seyler oluyor tıklım tıklım ama ne bır maske takan var ne bır uyaran var ne bır jandarma-polıs-amluans var malesef bıde oynuyorlar gelın tek tek cıde nın koylerın gezı mılet hıc vurus dınlemıyor valla yetılıler duyun sesımızı bu arada cıde koyelerın yolların yapılması ıstıyoruz arabamız alcak hep altı bozuldu yollarımız cok kotu
GASTAMONULU: Her an her şey olabilür karşınıza ayu pardon gorona çıkabilür
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.: Boş beleş laflar bunlar.Hele bi sonbahar gelsin.Allah büyük.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title