Nusret Gökçe, Memleketine Külliyeden Sonra Şimdi de Okul Yaptırıyor

Nusret Gökçe, Memleketine Külliyeden Sonra Şimdi de Okul Yaptırıyor

Tuzlama hareketiyle fenomen olan sosyete kasabı Nusret Gökçe, doğum yeri olan Erzurum'un Şenkaya ilçesine bağlı Paşalı Köyü'ne külliyeden sonra şimdi de okul yaptırıyor.

Sosyal medyadan paylaştığı videolarla ünü Türkiye sınırlarını aşan işletmeci Nusret Gökçe memleketi için bir kez daha harekete geçti.

NEREDEN GELDİĞİNİ UNUTMUYOR

Tuzlama hareketiyle fenomen olan ve son olarak efsane futbolcu Maradona ile bir araya gelen, Nusret nereden geldiğini unutmuyor. Geçtiğimiz aylarda, doğum yeri olan Erzurum'un Şenkaya ilçesine bağlı Paşalı Köyü'nde külliye yaptıran Nusret, kolları yeniden sıvadı.

YAPTIRACAĞI OKULA BABASININ ADINI VERECEK

Maddi imkansızlıklardan dolayı ortaokulda eğitim hayatını bırakmak zorunda kaldığını söyleyen Nusret'in, okul yaptırmak için memleketinden arsa baktığı konuşuluyor. Ünlü işletmecinin, okula anne ve babasının adını vereceği ifade ediliyor.

ORTAOKULU TERK ETMEK ZORUNDA KALMIŞTI

Nusret okulu bırakmasıyla ilgili şunları söylemişti: "Maden işçisinin 5 çocuğundan biriyim... Daha 2 yaşındayken Erzurum'dan Darıca'ya taşındık ailece. İşi sebebiyle ancak 4-5 haftada bir gün görebildim babamı. Sadece en küçük kardeşim lise mezunu, onun dışında hiçbirimiz okuyamadık maddi sebeplerden dolayı. Ortaokulu altınca sınıfta terk etmek zorunda kaldım." (Kaynak: Habertürk)

YORUMLAR (15)

  • SDFDGRT:
    bravo nusret geçmişini asla unutma yaptığın iyilik hiç bir zaman karşılıksız kalmaz
  • İZMİRLİ:
    İşte sanatçı geçinen, milyonlarca parayı alan ve sevgililerine yedirenlere kapak olsun, helal olsun sana dadaş nusret, seni eleştirenlerede yuh olsun...
  • İLKER:
    Memlekette o kadar basit ,vatan haini ,dinsizler varki; ulan düdükler adam hayır yapıyor,siz ne yaptınız şimdiye kadar memlekete ,gerçi sizin kendinize hayrınız yok memlekete ne hayrınız olacakki eleştiren zavallılar.helal olsun kim bir taş koyuyorsa Allah razı olsun
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.