Nur Fettahoğlu: Eda kocasına aşık bir kadın
Haberler » Magazin » Nur Fettahoğlu: Eda kocasına aşık bir kadın - Magazin

Nur Fettahoğlu: Eda kocasına aşık bir kadın

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldığı Babil dizisi, 17 Ocak Cuma günü saat 20.00'de Star TV'de başlıyor. Babil'in kilit karakterlerinden Eda'yı, başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu canlandırıyor. Fettahoğlu, Eda karakteri hakkında merak edilenleri anlattı

Nur Fettahoğlu: Eda kocasına aşık bir kadın

Tutkulu, entrikacı, iyi bir , iyi dost olmanın yanı sıra tehlikeli bir düşmana da dönüşebilen Eda ile ilgili konuşan , "Eda ailesine bağlı, kocasına aşık, oğlu için her şeyi göze alabilecek bir kadın. Tutkuları olan ve hayatını sürekli kontrol altında tutmaya çalışan biri. Öte yandan pragmatik ama kontrol elden gitmeye başlayınca da hırslarıyla ve korkularıyla savaşıyor.

Cesur ve inatçı bir kadın

Nur Fettahoğlu'nun hayat vereceği Eda, hayata ve kadere boyun eğmeyen, cesur ve inatçı bir kadındır. Çocuğunun yakalandığı amansız hastalığa da böyle yaklaşmaktadır. Kaderi yenecektir ya da yenecek birilerini bulacaktır.

Kaynak: Snob Magazin

HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler