Nevşehir'de 2 Kişinin Kaybolması

Nevşehir'de 2 Kişinin Kaybolması
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Avanos'ta 1,5 yıl önce kaybolan kadın ile iş ortağını bulabilmek için Kızılırmak'ta balık adamların desteğiyle arama çalışmalarına başlandı.

Avanos'ta yaklaşık 1,5 yıldır kayıp olan kadın ile iş ortağını bulmak için Kızılırmak'ta dalgıç desteğiyle yeniden arama çalışmaları başlatıldı. 

?Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Ağustos 2012'den bu yana haber alınamayan Alman vatandaşı Selda Grössle (41) ile iş ortağı Tunç Boztepe'nin (42) öldürülerek, Kızılırmak'a atılmış olabilecekleri ihtimali üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

Arama çalışmaları kapsamında Ankara Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliğinden dalgıç ekiplerinden yardım istendi. 

Ankara'dan gelen dalgıçlar, bölgedeki Sarıhıdır Barajı ve Kızılırmak Nehrinde 5 ayrı noktada arama yaptı. 

Bölgede başlatılan arama çalışmaları devam ederken, şu ana kadar herhangi bir ize rastlanılmadığı bildirildi.

Olay

Avanos'ta yaşayan Tunç Boztepe (42) ile iş ortağı Alman vatandaşı 2 çocuk annesi Selda Grössle (41) 2 Ağustos 2012'den itibaren haber alamayan yakınları durumu polise bildirmiş, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri başta Avanos ilçe sınırları olmak üzere il genelinde geniş çaplı arama çalışması yürütmüş ancak kayıpların izine rastlanmamıştı. - Nevşehir

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title