Necati Şaşmaz'a kayınpederi de dava açtı! İstenen ceza 20 yıla çıktı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Necati Şaşmaz'a kayınpederi de dava açtı! İstenen ceza 20 yıla çıktı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ile 8 yıllık eşi Nagehan Kaşıkçı'nın çekişmeli boşanma davasında yeni bir gelişme yaşandı. Kayınpederi Ahmet Kaşıkçı, damadının kendisini konuşmak için çağırıp sesini kaydettiği ve bu kayıtları da izinsiz mahkemeye sunduğu için şikayetçi oldu. Şaşmaz hakkında toplamda 20 yıl hapis cezası isteniyor.

Bu ay sonunda yeni duruşması görülecek olan boşanma davası öncesi Necati Şaşmaz'a eşine ait ses kayıtları ve WhatsApp yazışmalarını gizlice kaydedip mahkemeye sunduğu için ayrı bir dava açıldı. Nagehan Kaşıkçı, Whatsapp'ta ailesiyle yaptığı yazışmaların kendisinden izinsiz şekilde ele geçirildiği belirtmiş ve mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme, Şaşmaz hakkında 'özel hayatın gizliliğini ihlal etme' ve 'zincirleme şekilde haberleşmenin gizliliği ihlali' nedeniyle iddianame düzenledi ve 12 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Merak konusu olan yazışmalarda Kaşıkçı'nın ailesine Necati Şaşmaz'la yaşadığı sorunları anlattığı, eşinin başka kadınlarla aşk mesajlarını yakaladığını ailesine anlattığı, ailesinin de "O zaman boşan" dediği öğrenildi.

Öte yandan 49 yaşındaki Necati Şaşmaz'a bir kötü haber de 51 yaşındaki kayınpederi Ahmet Kaşıkçı'dan geldi. Kaşıkçı da damadının kendisini konuşmak için çağırıp sesini kaydettiği ve bu kayıtları da izinsiz mahkemeye sunduğu için şikayetçi oldu.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığına başvurduğu soruşturmayı yürüten savcılık bu kez de Necati Şaşmaz'ın kayınpederine karşı olan eylemi nedeniyle 8 yıl hapis istemiyle yargılanması için dava açtı. Böylece eşi ve kayınpederinin açtığı davalarla Şaşmaz hakkında istenen ceza 20 yıla çıktı.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Nagehan Kaşıkçı, Necati Şaşmaz, Mahkeme, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (66)
mehmet:adamı polat alemdar sanıyorsunuz ama değil o bir rol Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Ayşe Hanım:Sus konuşma 0 0 Yayından Kaldır
...:Nagehan Şaşmaz kendisine boşanma davası açan eşine geçtiğimiz cuma günü karşı boşanma davası açarak 20 milyon TL tazminat ve kendisi ile 2 çocuğu içinde aylık 60 bin TL nafaka istemişti. Kadin görünumlu dolandiricilardan birisi... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 66 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title