Daha 14 yaşında! Karnındaki bebekten kurtulmak isterken hastanelik olan kız çocuğu doğum yaptı - Haberler
Haberi Paylaş

Daha 14 yaşında! Karnındaki bebekten kurtulmak isterken hastanelik olan kız çocuğu doğum yaptı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Aydın'da rahatsızlanınca annesi tarafından hastaneye götürülen 14 yaşındaki kız çocuğunun hamile olduğu fark edildi. Düşük yapmak için ilaç içtiği öğrenilen kız çocuğu, doğum yaparak bir kız bebek dünyaya getirdi. Annenin kızının hamile olduğunu bildiği ortaya çıkarken, kız çocuğunun sevgilisi bebeğin babasının kendisi olduğunu söyledi.

Nazilli'de yaşayan L.Ş., 6 Ocak'ta evlerinde rahatsızlanınca, annesi S.D.A. tarafından ilçedeki bir özel hastaneye götürüldü. Burada L.Ş.'nin 32 haftalık hamile olduğu ve bebeği düşürmek için ilaç içtiği belirlendi. Bunun üzerine hastane yetkilileri, durumu polise bildirdi.

Polis, tedavisinin ardından L.Ş.'yi ifadesine başvurmak üzere Hürriyet Polis Merkezi'ne götürdü. L.Ş.'nin ifade sırasında doğum sancıları başladı. Bunun üzerine durum 112 Acil Servis ekiplerine bildirildi. L.Ş., ambulansla Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

L.Ş., burada sezaryenle 3 kilo 270 gram ağırlığında kız bebek dünyaya getirdi. Prematüre olarak dünyaya gelen bebek kuvöze alındı. Anne L.Ş .'nin yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürüyor.

Bodrum'da tekne motoru tamir ustası olan babası ile güzellik uzmanı olan annesinin 4 yıl önce boşanmalarının ardından annesiyle yaşadığı öğrenilen L.Ş.'nin polisteki ilk ifadesinde kimden hamile kaldığını söylemediği öğrenildi. S.D.A.'nın ise kızının hamile olduğundan haberi olduğu ortaya çıktı.

Çocuk yaşta doğum yapan L.Ş.'nin sağlığına kavuşmasının ardından Aydın Emniyet Müdürlüğü Çocuk İzleme Merkezi'nde ifadesinin alınacağı öğrenildi.

Öte yandan, L.Ş.'nin, polisin şifahi olarak ifadesine başvurduğu erkek arkadaşı 17 yaşındaki H.B.'nin ise bebeğin kendisinden olduğunu kabul ettiği öğrenildi.

14 yaşındaki kız çocuğu doğum yaptı

Daha 14 yaşında! Karnındaki bebekten kurtulmak isterken hastanelik olan kız çocuğu doğum yaptı
Demirören Haber Ajansı / Murat Gürkan - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (147)
Muhammed Taha:Çocuk yaşta nasıl doğurabiliyorsunuz siz daha gençsiniz ve gençliğinizi mahvettiniz
Mhhhmmnnn:Bebek nerede şimdi
Belirsiz:Ya siz ne diyorsunuz 18 yasin altındaki herkes çocuktur saçmalamayın ya yazık yeterr lafınızı bilin ya insaf ya insaf
500
title