Mustafa Özel Haberleri

Mustafa Özel haber, Mustafa Özel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Özel - 24.10.2020
Son dakika haber! Çocuk ve Medeniyet Dergisi'nden "Koronavirüs" sayısı
Dergide bu ay tema kapsamında Mustafa Ruhi Şirin "Koronavirüsü, Filler ve Kimi 'Yeni Normal'i ?", Mustafa Özel "Pandemi Sonrası Dünyada Kapitalist Medeniyetin Eleştirel Muhasebesi" başlıklı yazıyı, Ertan Eğribel "Korona Sonrası Otoriter Yeni Dünyanın İzdüşümü: Ev-Merkezli Güvensiz, Güvencesiz Anti-Toplumsallaşma ve Zihinsel, Duygusal Yoksullaşma"yı, Vefa Taşdelen "Koronavirüs Salgını ve Doğa-Kültür Karşıtlığı"nı, Ali Öztürk "Siber Küresel: Nano-İnsan, Sanalite Toplum ve Diji-Topluluklar (Qu-Post Pandemi Sonrası Dünya)"yı, Nilüfer Pembecioğlu "Kovid-19-Medya Okuryazarlığı ve Çocuklar Üzerine Etkileri"ni kaleme aldı.
Mustafa Özel - 22.10.2020
"Üreten Genç Projesi" protokolü imzalandı
Mamak Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Şehitlik Bilim ve Sanat Merkezi'nde projenin protokolü Belediye Başkanı Murat Köse, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel ve Üretken Gençlik Derneği Başkanı Kadir Kırkoyun tarafından imzalandı.
Mustafa Özel - 20.10.2020
Hentbol: EHF Erkekler Avrupa Ligi
Bahçelievler Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi'nde oynanan mücadelenin ilk yarısını Magdeburg 20-8 önde tamamladı.
Mustafa Özel - 19.10.2020
Hentbolda Beşiktaş Aygaz, yarın Almanya temsilcisi Magdeburg'u ağırlayacak
Bahçelievler Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi'nin ev sahipliği yapacağı müsabaka saat 19.
Mustafa Özel - 25.9.2020
Edebiyat dünyasında Asım Gültekin yad edildi
Yazar Mustafa Özel de "Yeleğini Çıkarmayan Adam" başlıklı denemesinde, "Asım Gültekin, düşünceleri buharlaşmayan, gayesi sapma göstermeyen, gayreti asla azalmayan tersine artan, çoğalan, genişleyen, çeşitlenen bir dava adamıydı.
Mustafa Özel - 21.9.2020
Mamak Belediyesi ilk ders gününde öğrencilere Ankara simidi dağıttı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında alınan önlemler çerçevesinde eğitime başlanan Hamdi Bulgurlu İlkokulu ve Anaokulu'nda ilk ders zili Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı, Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci ve Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel tarafından çalındı.
Mustafa Özel - 27.8.2020
MHP, Tokat'ta il kurultayına hazırlanıyor
2023 ve 2053 hedeflerine doğru İlerliyoruz MHP Genel Merkezinin yönlendirmesi ve aldığı kararlar doğrultusunda kurultayların tek liste halinde yapıldığını aktaran Milletvekili Bulut, "Tokat Merkez İlçe Başkanlığına Murat Yücel, Almus İlçe Başkanlığına Mehmet Arslantaş, Reşadiye İlçe Başkanlığına Erol Şimşek, Niksar İlçe Başkanlığına Dursun Yılmaz, Erbaa İlçe Başkanlığına Abdullah Uslu, Başçiftlik İlçe Başkanlığına Fikir Kocabay, Turhal İlçe Başkanlığına Hakan Karslı, Zile İlçe Başkanlığına Ahmet Ziraatçı, Sulusaray İlçe Başkanlığına M. Akif Öz, Pazar İlçe Başkanlığına Hüseyin Gün, Artova İlçe Başkanlığına Mustafa Özel, Yeşilyurt İlçe Başkanlığına Ahmet Turan Aydoğan seçilmişlerdir.
Mustafa Özel - 6.6.2020
Prof. Dr. Mustafa Özel, "Zarifoğlu Haftası Etkinlikleri"ne konuk oldu Açıklaması
Tefsir araştırmacısı Prof. Dr. Mustafa Özel, Fatih Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan "Zarifoğlu Haftası Etkinlikleri"ne konuk oldu.
Mustafa Özel - 4.6.2020
Cahit Zarifoğlu'nun kızı babasını anlattı
Fatih Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin, yarın Prof. Dr. Mustafa Özel'in konuk olacağı "Cahit Zarifoğlu Haftası Etkinlikleri" 6-7 Haziran'da internet üzerinden yapılacak Zarifoğlu Sempozyumu ile devam edecek.
Mustafa Özel - 1.6.2020
"Muhit"ten edebiyat tarihine ışık tutacak belgelerle Cahit Zarifoğlu dosyası
Mustafa Özel, şairin "Okuyucularla" isimli kitabı üzerine yazdığı yazıda, insan yetis¸tirmeyi kendine gaye edinmiş kişi ve kurumların Cahit Zarifoğlu'nun okur mektuplarına verdiği cevaplardan o¨gˆrenecegˆi c¸ok s¸ey oldugˆunu söylüyor.
Mustafa Özel - 15.5.2020
Akif Emre röportajı 17 yıl sonra ilk kez "Muhit"te yayımlandı
Mustafa Özel "Bir Müslüman Şehir Olarak İzmir", Hüsrev Hatemi "Süleyman Paşazade Sami Bey", Enes Talha Tüfekçi "Sanal Özgürlük ile Gönüllü Kölelik Arasında", Mahmut Coşkun "Sanat, Slogan ve Kimlik", Leyla İpekçi "İçimizdeki Sırat, Ahmet Edip Başaran "Her Sabah Bir Başka Yüzle", Mehmet Aycı "Kedinin Tanpınar Bakışı" ve Sadık Koç da "Münacat" başlıklı yazılarıyla derginin mayıs sayısında okurlarla buluşuyor.
Mustafa Özel - 12.3.2020
Mamak'ta "İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" etkinliği
Mamak Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen programa, Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mustafa Özel - 2.3.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Duruşmaya, 15 Temmuz'da Su Altı Taaruz Birliğinde (SAT) görev yapan eski astsubay Mustafa Özel'in esas hakkındaki savunmasıyla devam edildi.
Mustafa Özel - 30.1.2020
Mustafa Kutlu: "İslam aleminin başındaki bela kapitalizmdir"
Bilim ve Sanat Vakfı'nda (BİSAV) Mustafa Özel moderatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlik, yapımcılığını Ülke TV'nin üstlendiği, Mustafa Kutlu'nun kendi hikayesini anlattığı "Kalbin Sesi: Mustafa Kutlu Belgeseli" gösterimiyle başladı.
Mustafa Özel - 31.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-10
Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Merkez Karakol Amiri Mustafa Özel ve bölgeden sorumlu polis ekipleri, soğuk hava şartları nedeniyle sobayla ısınan evlere ziyaretlerde bulundu.
Mustafa Özel - 31.12.2019
Tarsus'ta off-road yarışları nefes kesti
Çevre illerden 22 araçla organizasyona katılan 44 sporcu, 4x4 araçlarla yağış altında ve çamurlu parkurlarda hünerlerini sergiledi. Adrenalin dolu yarışlarda araçların bazıları parkurları tamamlayamadı. Yarışmada S1 kategorisinde Mehmet Baki Arpasatan-Muhammet Emin Başel, S2 kategorisinde Serkan Sivri-Ali S. Kıvrak, S3 kategorisinde Mustafa Özel-Mehmet A.
Mustafa Özel - 31.12.2019
Mersin'deki "2019 Akdeniz Off-Road Kupası" yarışları tamamlandı
Kupanın, "S1 kategorisi"nde Mehmet Baki Arpasatan-Muhammet Emin Başel, "S2 kategorisinde" Serkan Sivri-Ali Kıvrak, "S3 kategorisi"nde Mustafa Özel-Mehmet Çiftçioğlu, "S4 kategorisi"nde Abdullah Çardak-Çağdaş Başdatlı birinci oldu.
Mustafa Özel - 31.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-3
Çevre illerden 22 araçla organizasyona katılan 44 sporcu, 4x4 araçlarla yağış altında ve çamurlu parkurlarda hünerlerini sergiledi. Adrenalin dolu yarışlarda araçların bazıları parkurları tamamlayamadı. Yarışmada S1 kategorisinde Mehmet Baki Arpasatan-Muhammet Emin Başel, S2 kategorisinde Serkan Sivri-Ali S. Kıvrak, S3 kategorisinde Mustafa Özel-Mehmet A.
Mustafa Özel - 28.12.2019
Mamak'tan Milli Şair'e vefa
Mamak Belediyesi ve Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen anma programı Mamak Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Anma programına Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Özel - 10.11.2019
Albaraka Yayınları, TÜYAP Kitap Fuarı'nı imza günleriyle kapatıyor
Fuarda dün "Makul Yönetici: Çağdaş Bir Fütüvvetname" kitabının yazarı Mustafa Özel ve "Para Üretimi" kitabının yazarı Hakan Şahin, kitaplarını okurları için imzalarken, fuarın son günü olan bugün ise "Medeniyet Analizi" kitabının yazarı Sabri Orman ve "İslami Mikrofinans" kitabının yazarı Mücahit Özdemir okurlarıyla buluşuyor.
Mustafa Özel - 11.5.2019
Yazar Özel "Kırklar Meclisi"Nde
Türkiye Yazarlar Birliğinin (TYB) düzenlediği Kırklar Meclisi Edebiyat ve Hayat Söyleşileri programına yazar Mustafa Özel katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Özel Haberleri | Mustafa Özel Kimdir - Haberler - Mustafa Özel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Özel kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber! Çocuk ve Medeniyet Dergisi'nden Koronavirüs sayısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 07:07:26. #1.14#
title