MUSTAFA BİLİCİ HABERLERİ

MUSTAFA BİLİCİ HABERLERİ

Mustafa Bilici haber, Mustafa Bilici son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Bilici

Mustafa Bilici

Doğum Yeri Van / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1969 -

Mustafa Bilici Kimdir ?

1969'da Van'da doğdu. Mali Müşavir; Erzurum Atatürk Üniversitesi Muhasebe Bölümü'nü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni bitirdi. Serbest muhasebecilik, mali müşavirlik ve mali danışmanlık görevlerini yürütmüştür. AK Parti Van İl Başkanlığı yaptı. İngilizce ve Fransızca bilen Bilici, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Bilici 15.2.2020
Judo Gençler Türkiye Finali, Afyonkarahisar'da başladı
Türkiye Judo Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Mustafa Bilici, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Judo Gençler Türkiye Finali'nin iki gün boyunca Afyonkarahisar'da devam edeceğini söyledi.
Mustafa Bilici 3.9.2018
Adli Yıl Açılışı
Kütahya Baro Başkanı Ahmet Atam, Adalet Komisyonu Başkanı Celal Yücel, Kütahya İdare Mahkemesi Başkanı Mustafa Bilici, hakim, savcı ve avukatların katıldığı tören kokteylle sona erdi.
Mustafa Bilici: Kütahya'da Şiir ve Türkü GecesiMustafa Bilici 11.4.2018
Mustafa Bilici 5.4.2018
Avukatlar Günü
Avukatlık mesleğinin, insanın özgür olma ve eşit yaşama arzusu, eşitsizliğe, haksızlığa, adaletsizliğe, statükoya başkaldırışı ve isyanı karşısında doğduğunu dile getiren Atam, şunları kaydetti: "Biz avukatlar, vatandaşın hak arama mücadelesinde yanlarında bulunan ve bu yönüyle bazen de savunmasını yaptığımız kişi veya kamusal yararlar uğruna verdiğimiz mücadele nedeniyle fazlaca tehlikeye maruz kalan, kökleri tarihe dayanan kadim bir meslek grubuyuz. Bizler kişi hak ve hürriyetlerinin savunucusuyuz, öyle de olmalıyız. Ülkemizin içinde bulunduğu durum, geçirdiğimiz süreç birlik ve beraberliği gerektiriyor diye her zaman söylüyoruz. İddia, savunma ve karar makamları olarak birlikte yapacağımız birçok iş var." Avukat Evi'nde devam eden programda Vali Ahmet Hamdi Nayir, Hava Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Bülent Tatkan, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Celal Yücel, İdare Mahkemesi Başkanı Mustafa Bilici ve İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik tarafından, yıl içerisinde düzenlenen seminer ve eğitim çalışmalarında görev alan avukatlara plaket takdim edildi.
Mustafa Bilici: Şehit Ailelerine YemekMustafa Bilici 18.3.2018
Mustafa Bilici 21.2.2018
Fetö'nün "İmamlar Sorumlusu"Na Hapis Cezası
7. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu yargılanan eski imam Mustafa Bilici ile avukatı katıldı.
Mustafa Bilici 1.1.2018
Ilgaz Dağı'nda Yeni Yıl Mutluluğu
Kahramanmaraş'tan kızını görmek için Kastamonu'ya gelen Mustafa Bilici, Ilgaz Dağı'nı da görmek istediklerini dile getirerek, "Kahramanmaraş'ta biz gelirken güneş vardı.
Mustafa Bilici: Kütahya'da Adli Yıl AçılışıMustafa Bilici 5.9.2017
Mustafa Bilici 29.8.2017
Dha Yurt Bülteni-13
Türk Kızılayı'ndan Mustafa Bilici ve Konteyner Kent Müdürü Yardımcısı Cemal Öztürk ile birlikte bir alışveriş merkezine giden çocuklar, ilk defa sinema izlemenin heyecanını yaşadı.
Mustafa Bilici 29.8.2017
Suriyeli ve Iraklı Çocuklar İlk Kez Sinemaya Gitti
Türk Kızılayından ekip başkanı Mustafa Bilici, gazetecilere yaptığı açıklamada, proje kapsamında dördüncü etkinliği düzenlediklerini belirterek, "30 Ağustos Zafer Bayramı'ndan önce sığınmacı çocuklarımızın bir nebze olsun gülmesini sağlamaya çalıştık.
Mustafa Bilici 23.8.2017
Kızılay'dan Mültecilere Tekerlekli Sandalye
Türk Kızılayı Suriye İnsani Yardım Operasyonu Alan Koordinatörü Kadir Akgündüz, Operasyon Yöneticisi Fatih Kökcan ve Kahramanmaraş İl Ekip Başkanı Mustafa Bilici tarafından konteyner kentte ulaştırılan sandalyeler, Dulkadiroğlu Kaymakamı ve Konteyner Kent Yöneticisi Mehmet Türköz, AFAD İl Müdürü Zafer Özcan ve Kızılay yetkililer tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
Mustafa Bilici 23.8.2017
Dha Yurt Bülteni-14
Türk Kızılayı Suriye İnsani Yardım Operasyonu Alan Koordinatörü Kadir Akgündüz, Operasyon Yöneticisi Fatih Kökcan ve Kahramanmaraş İl Ekip Başkanı Mustafa Bilici tarafından konteyner kentte ulaştırılan sandalyeler, Dulkadiroğlu Kaymakamı ve Konteyner Kent Yöneticisi Mehmet Türköz, AFAD İl Müdürü Zafer Özcan ve Kızılay yetkililer tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
Mustafa Bilici 16.8.2017
Suriyeli ve Iraklı Çocuklar İlk Kez Lunaparka Gitti
Türk Kızılayından ekip başkanı Mustafa Bilici, yaptığı açıklamada, "Çocuklar Gülerse Dünya Güler Projesi" kapsamında 100 sığınmacı çocuğu lunaparka getirdiklerini belirterek, "Bir nebze olsun çocukların gülmesini sağlamaya çalıştık.
Mustafa Bilici: Vali'den Şehit Ailelerine İftarMustafa Bilici 15.6.2017
Mustafa Bilici: Kütahya Barosundan İftarMustafa Bilici 5.6.2017
Mustafa Bilici: Diyarbakır Osb'ye ZiyaretMustafa Bilici 25.5.2017
Şu an buradasınız: Mustafa Bilici Haberleri | Mustafa Bilici Kimdir - Haberler - Mustafa Bilici haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Bilici kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Topaloğlu esnaf ve vatandaşın problemlerini dinledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.8.2020 09:34:20. #1.14#
title