MUSTAFA ALTINTAŞ HABERLERİ

MUSTAFA ALTINTAŞ HABERLERİ

Mustafa Altıntaş haber, Mustafa Altıntaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Altıntaş

Mustafa Altıntaş

Doğum Yeri Kırklareli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1985 -

Mustafa Altıntaş Kimdir ?

Mustafa Altıntaş, 1985 yılında Lüleburgaz'da dünyaya geldi. 30 yıldır Ahmetbey'de ikamet eden Altıntaş, ilk ve ortaöğrenimini Ahmetbey'de, lise eğitimini Lüleburgaz Ticaret Meslek Lisesi'nde tamamladı. Yüksek öğrenimini; Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu - Muhasebe Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Altıntaş: Bekçiler Törenle Göreve BaşladıMustafa Altıntaş 1.3.2019
Mustafa Altıntaş 18.1.2019
Evde Eğitim Gören Öğrencilerin Karne Sevinci
Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Etem ve Ekin'i evde ziyaret ederek, karne ve hediyelerini verdi.
Mustafa Altıntaş 18.1.2019
Kocaeli'de Okullarda Karne Heyecanı
Törene Kaymakam Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdülhalik Köse, Ahmet Şimşek, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Mustafa Altıntaş 18.1.2019
Tüketici Hakları Koruma Hakem Heyetine Takdir Belgesi
Gölcük Kaymakamlığında düzenlenen törende konuşan Kaymakam Mustafa Altıntaş, Tüketici Hakları Koruma Hakem Heyetinin yaptığı çalışmalara değindi.
Mustafa Altıntaş 11.1.2019
Suriye'deki Bebekler İçin Mama Yardımı
Törene, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Müftüsü İlyas Öztel, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.
Mustafa Altıntaş 22.12.2018
Karikatür Sanatçısı Yaşar Tosun'un 60. Sanat Yılı
Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi'nde düzenlenen törene Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kaymakam Vekili Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, eski Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, emekli vali yardımcısı Mustafa Pekdemir, İlçe Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdülhaluk Köse ve Naim Yüksel ile çok sayıda sanatsever katıldı.
Mustafa Altıntaş 16.11.2018
Gölcük Kaymakamı Altıntaş, 'Dombra' Eşliğinde Aday Adayı Oldu
KOCAELİ'nin Gölcük ilçesi kaymakamı Mustafa Altıntaş, yerel seçimler için görevinden istifa ederek Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesi için AK Parti'den belediye başkanı aday adayı oldu.
Mustafa Altıntaş 11.11.2018
Konyalılar ve Karamanlılar Kahvaltıda Buluştu
Dernek başkanı Nuri Akkol ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde, Değirmendere Yalı Evleri'nde düzenlenen programa, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ve KONSİAD üyesi Muzaffer Koşal ile çok sayıda dernek üyesi katıldı.
Mustafa Altıntaş 10.11.2018
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Törene Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Yavuz Kılıç, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ile Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, CHP İlçe Başkanı Fikret Gürel, MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır, İyi Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Hanefi Arslan, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, askeri ve mülki erkan ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Altıntaş 29.10.2018
Cumhuriyet 95 Yaşında
Gölcük Gölcük ilçesinde Merkez Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi'ndeki kutlamalara Kaymakam Mustafa Altıntaş, Gölcük Deniz Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Yavuz Kılıç, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, siyasi parti temsilcileri, askeri ve mülki erkan ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Altıntaş: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı KutlanıyorMustafa Altıntaş 28.10.2018
Mustafa Altıntaş 24.10.2018
Gölcük'te Öğrenci Olmak" Projesinin Protokolü Yapıldı
Gölcük Belediyesi Sanat Galerisindeki imza töreninde konuşan Kaymakam Mustafa Altıntaş, çok önemli bir projenin hayata geçirildiğini belirtti.
Mustafa Altıntaş 12.10.2018
Şehit Binbaşının Anısı Okul Kütüphanesinde Yaşatılacak
Açılışa, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Cengiz Topel Deniz Hava Üs Komutanı Tuğamiral Alper Yenier, şehit binbaşı Akdeniz'in eşi Suna ile çocukları Sude ve Doruk Akdeniz katıldı.
Mustafa Altıntaş 8.9.2018
Gölcük'te Şarbon Şüphesine Geçici Karantina
Kaymakam Mustafa Altıntaş, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün tedbir amacıyla Lütfiye Mahallesi'ndeki besicilik işletmesinde önlem aldığını söyledi.
Mustafa Altıntaş: Kocaeli Gölcük'te Şarbon Önlemi HdMustafa Altıntaş 8.9.2018
Mustafa Altıntaş 8.9.2018
Gölcük'te Şarbon Önlemi
KOCAELİ'nin Gölcük ilçesinde, Lütfiye Mahallesi şarbon virüsü iddiasıyla karantinaya alındı. Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş bölgede şarbon ile ilgili bir hasta olmadığını, ölen hayvan olmadığını belirterek, "Hasta yok, olay yok, ama tedbir amaçlı bir vatandaşın öyle bir iddiası var biz tabi onu inceliyoruz.
Mustafa Altıntaş: Gölcük'te Şarbon ÖnlemiMustafa Altıntaş 8.9.2018
Mustafa Altıntaş 5.9.2018
Emekli Kaymakam Kırımlı, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Kırımlı'nın eşi Nezaket Kırımlı ve ailesinin yanı sıra Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Karamürsel Kaymakam Vekili Başiskele Kaymakamı Atila Kantay, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel İlçe Müftüsü Mehmet Vefa Özdemir ve ilçe halkı katıldı.
Mustafa Altıntaş 5.8.2018
Gölcük'te Asayiş Uygulaması
Gölcük ilçesinde asayiş uygulaması gerçekleştirildi. Gölcük Emniyet Müdürlüğü, Gölcük Jandarma Komutanlığı, Gölcük İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Gölcük Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kaymakam Mustafa Altıntaş gözetiminde trafik ve umuma açık yerlerde asayiş uygulaması yaptı.
Mustafa Altıntaş 4.8.2018
Gölcük'te Savcı ve Hakimlere Veda Yemeği
Veda yemeğine Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt, Gölcük Tersane Komutanı Tuğamiral Aydın Eken, İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Özdemir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Burçak Kırca, Kocaeli Barosu Başkan Vekili Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Op.
Mustafa Altıntaş 28.7.2018
Gölçük Emniyet Müdürü Yılmaz Veda Etti
GÖLASDER Başkanı Naim Gürel ve yönetiminin ev sahipliğinde bir restoranda düzenlenen veda yemeğine, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Cumhuriyet Başsavcısı Abdülhamit Durgut, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Jandarma Komutanı Binbaşı Burçak Kırca, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimin Yüksel Pehlevan ve Ağrı'ya atanan Yılmaz ile yerine gelen Selçuk Özdemir katıldı.
Mustafa Altıntaş 25.7.2018
Gölcük'de Güvenlik, Eğitim ve Sağlık Toplantısı
Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, birim müdürleriyle güvenlik, eğitim ve sağlık konularını ele aldı.
Mustafa Altıntaş 15.7.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Şehitler Mahallesi'nde bulunan Şehitler Mezarlığı'ndaki törene, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Altıntaş 14.7.2018
15 Temmuz Golf Turnuvası Yapıldı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Serik Kaymakamlığı ve Taurus Golf Club işbirliğinde golf etkinliği düzenlendi. Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki Montgomerie Maxx Royal Golf Club'de düzenlenen turnuvada şampiyon Durmuş Keçeli oldu. Mustafa Altıntaş ikinci, Ayhan Karaağaç da üçüncü sırada yer aldı.
Mustafa Altıntaş: 15 Temmuz Golf Turnuvası YapıldıMustafa Altıntaş 14.7.2018
Mustafa Altıntaş 12.7.2018
Vali Aksoy Muhtarlarla Buluştu
Kazıklı Kervan Saray'da düzenlenen toplantıya Kocaeli Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Kocaeli Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Kamu Hastaneler Genel Müdürü Şenol Ergüney, daire müdürleri ile muhtarlar katıldı.
Mustafa Altıntaş 6.7.2018
Gölcük'te Öğrenci Olmak" Projesi
Şirinköy Anaokulu'ndaki toplantıya Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Naim Yüksel ve Ömer Kızıldağ, Şirinköy Anaokulu Müdürü Fatma Köroğlu, Barbaros Orta Okulu Müdürü Güney Yılmaz ile öğretmenler katıldı.
Mustafa Altıntaş 7.6.2018
Kocaeli'den Kısa Kısa
Yardımlar, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şimşek, okul müdürü Kadir Sonugelen ve öğretmenleri ile öğrencilerin katıldığı törenle Gölcük Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Zehra Kahraman'a teslim edildi.
Mustafa Altıntaş 5.6.2018
Kocaeli'den Kısa Kısa
Okulda düzenlenen etkinliğe, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, TEMA Vakfı Kocaeli Temsilcisi Nermin Tol ve davetliler katıldı.
Mustafa Altıntaş: Kocaeli'den Kısa KısaMustafa Altıntaş 14.5.2018
Mustafa Altıntaş 2.5.2018
Gölcük Ziyaretliler Derneği'nden Kermes
Dernek binasında düzenlenen gıda ve giyim kermesinin açılışına Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Müftüsü İlyas Öztel, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Altıntaş 25.4.2018
Gölcük'ten Kısa Kısa
Şirinköy Anaokulu bahçesinde gerçekleştirilen törene, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Jandarma Komutanı Burçak Kırca, Gölcük Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz ile veliler katıldı.
Mustafa Altıntaş 19.4.2018
Kocaeli'den Kısa Kısa
Dernek binasındaki etkinliği, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulhamid Durgut, İlçe Müftüsü İlyas Öztel, Jandarma Komutanı Binbaşı Burçak Kırca, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ve davetliler katıldı.
Mustafa Altıntaş 18.3.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Gölcük Anıtpark'taki törene, Kaymakam Mustafa Altıntaş, Gölcük Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral Baybars Küçükatay, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, siyasi parti temsilcileri, askeri erkan ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Altıntaş 7.3.2018
Akseki Kaymakamı Nasır'dan Mahalle Ziyareti
Pınarbaşı Mahallesi'nde köy konağında gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özhan Nacar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personelleri, mahalle muhtarı Mustafa Altıntaş ve vatandaşlar katıldı.
Şu an buradasınız: Mustafa Altıntaş Haberleri | Mustafa Altıntaş Kimdir - Haberler - Mustafa Altıntaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Altıntaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Bekçiler Törenle Göreve Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.7.2020 23:56:40. #1.14#
title