MUSA YILDIZ HABERLERİ

Musa Yıldız haber, Musa Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Musa Yıldız

Musa Yıldız

Doğum Yeri Samsun / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Musa Yıldız Kimdir ?

Eğitim Derece Alan Üniversite Yıl Lisans Arap Dili Eğitimi Gazi Üniversitesi 1988 Yüksek Lisans Arap Dili Eğitimi Gazi Üniversitesi 1992 Doktora Arap Dili Eğitimi Gazi Üniversitesi 1998 Doçent Arap Dili ve Edebiyatı YÖK Üniversitelerarası Kurul 2002 Profesör Arap Dili Eğitimi Gazi Üniversitesi 2007 Akademik Hayatı Görev Unvanı Görev Yeri Yıl Araş.Gör.
Biyografinin devamı için tıklayın
Musa Yıldız - 29.04.2021
TVF ile Gazi Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı
Gazi Üniversitesi Rektörlüğü'nde düzenlenen imza törenine; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız, Gazi Üniversitesi Rektör Danışmanları Prof.
Musa Yıldız - 27.04.2021
Eti Maden ile Gazi Üniversitesi arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı
Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız da Eti Maden'in üniversitelerle iş birliğini artırma talebinin çok önemli olduğuna işaret ederek, bu iş birliğinin Eti Maden ile Gazi Üniversitesi arasında bir ilk olma özelliği taşıdığını söyledi.
Musa Yıldız - 09.04.2021
Son dakika: Konya'da "lokantada cinayet" davası
Olay İddiaya göre, 29 Temmuz 2020'de merkez Karatay ilçesindeki Musa Yıldız'a (40) ait restoranın çalışanları, çevrede motosikletiyle gezen K.
Musa Yıldız - 07.04.2021
Rektör Prof. Dr. Yıldız, Gazi Üniversitesinin 95. kuruluş yıl dönümü etkinliklerini anlattı
Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız, üniversitenin 95. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Musa Yıldız - 01.02.2021
Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu ile Gazi Üniversitesi arasında protokol imzalandı
Federasyondan yapılan açıklamaya göre, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız'ın, HİS Başkanı Yasin Bölükbaşı'na yaptığı ziyarette, Rektör Danışmanı Prof.
Musa Yıldız - 30.01.2021
Türkiye Cimnastik Federasyonu ile Gazi Üniversitesi arasında protokol imzalandı
Federasyondan yapılan açıklamaya göre, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız'ın, TCF Başkanı Suat Çelen'e yaptığı ziyarette iki kurum arasında iş birliği protokolüne imza atıldı.
Musa Yıldız - 08.01.2021
İLKSAN üyelerine Gazi Üniversitesinde sınavsız-tezsiz yüksek lisans verilecek
İLKSAN'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız ve İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz tarafından İLKSAN Genel Merkezinde düzenlenen törenle iş birliği protokolü imzalandı.
Musa Yıldız - 29.12.2020
Gazi Üniversitesi, Azerbaycan ile tıp eğitiminde güç birliği yaptı
Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız, Gazi Üniversitesi ile Azerbaycan Tıp Üniversitesi arasında eğitim-öğretim, akademik ve kültürel alanlarda iş birliğini güçlendirmek amacıyla protokol imzalandığını, bu kapsamda her iki üniversitenin tıp, diş hekimliği ve sağlık...
Musa Yıldız - 25.11.2020
Yalçın Topçu: "Türk'ün bayrağı asla indirilemez"
"Önkuzu'nun şahsında şehit edilen bütün öğretmenlerimize vefa gösterilmiştir" Yalçın Topçu YDD heyetinin geçen aylarda Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Musa Yıldız'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını, Rektör Yıldız'a yeni görevinde başarı dilediklerini belirterek, Teknoloji Fakültesi Yönetim Kurulu tarafından "Teknoloji Fakülte B Blok"a ülkücü şehit Önkuzu'nun adının verilmesiyle ilgili olarak, "YDD olarak, şehadetinin 50.
Musa Yıldız - 24.11.2020
Bakan Selçuk, "Öğretmen Yetiştirmenin Dünü, Bugünü, Yarını" panelinde konuştu Açıklaması
Selçuk, eğitimin, ülkenin geleceğindeki öneminin altını çizerek, şöyle konuştu: "Malumunuz, eğitim bir mutabakat işi, yani milletin ortak paydasına hizmet etme işi. Bu bir ülke ödevi, millet ödevi. Dolayısıyla hepimizin, ayırmadan, kayırmadan bu ülkenin evlatlarına hizmet edeceği bir iş. Hepimiz elbette aynı geminin içinde yol alıyoruz. Bu ülkeye ödenecek çok fazla borcumuz var ve bunun bitmesi asla mümkün değil. Birlikte hareket ettiğimizde bu mutabakatı sağlayacağımızı ve bunun üzerine de bu ülkenin çocuklarını dünyada dimdik ayakta duracak şekilde sağlık, mutluluk, huzurla akranlarıyla yarışacak noktaya getireceğimize inanıyorum. Bir üyesi olmaktan onur duyduğum Gazi Üniversitesi ve Gazi Eğitim Fakültesinin, Türk eğitim sisteminin geleceğindeki etkisinin giderek artacağına ve yeni çalışmalarla bu yolda daha aydınlık yarınlara ulaşmamızda gayret sarf edeceğine inancım tamdır." Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız da öğretmenlerin, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.
Musa Yıldız - 14.11.2020
Gazi Üniversitesi Rektörü Musa Yıldız'dan Kızılcahamam Ziyareti
Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız, Kızılcahamam'da ziyaretlerde bulundu.
Musa Yıldız - 08.10.2020
Azerbaycan Büyükelçisi İbrahim: "Bizde onların yanında PKK'lı ve ASALA'dan olan teröristlerin...
Gazi Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından düzenlenen "Karabağ'ın Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu panel ile "Kederi Kederim, Sevinci Sevincim Azerbaycan" isimli fotoğraflarla şiir sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim ve Gazi Üniversitesi Rektörü Musa Yıldız'ın katılımıyla gerçekleştirilen fotoğraflı şiir sergisinin açılışının ardından "Karabağ'ın Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu panele geçildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Musa Yıldız Haberleri | Musa Yıldız Kimdir - Haberler - Musa Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Musa Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Gazi Üniversitesi öğrencilerinden Türkiye'nin çınarlarına yalnız değilsiniz telefonu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 00:03:33. #1.14#

title