Murat Güzel Haberleri

Murat Güzel haber, Murat Güzel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Güzel 15.1.2020
ANKARA'DA 'KREDİ' ÇETESİNE OPERASYON: 5 TUTUKLAMA
'ONLAR YÜZÜNDEN NİŞANIM ATILDI' Çetenin ağına takılan mağdurlardan Murat Güzel, evlenmek için krediye ihtiyaç duyduğunu ve otobüs durağında gördüğü ilan üzerine krediye başvurduğunu söyledi.
Murat Güzel 3.1.2020
Ağrılı kızlar kaymakamlık desteğinde sanat ile tanışıyor
Ağrılı kız öğrenciler, açılan sanat merkezinde müzik, resim ve el sanatları eğitimi alarak hem sosyalleşiyor hem de eğlenceli vakit geçiriyor.
Murat Güzel 2.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-4
"DERS SINIFTA KALMIYOR" Zorlukları kurstaki etkinliklerimizle yeniyoruz diyen El Sanatları Öğretmeni Murat Güzel "Burada ahşap, polyester boyama takı giyim üzerine dikiş nakış kursu veriyoruz, ayrıca silikon kalıpları ile kapı süsleri ve benzeri el sanatları dallarında uygulamalar yapıyoruz.
Murat Güzel 2.12.2019
Engelliler ile nasıl yaşanılacağını öğreteceğiz
  "DERS SINIFTA KALMIYOR"   Zorlukları kurstaki etkinliklerimizle yeniyoruz diyen El Sanatları Öğretmeni Murat Güzel "Burada ahşap, polyester boyama takı giyim üzerine dikiş nakış kursu veriyoruz, ayrıca silikon kalıpları ile kapı süsleri ve benzeri el sanatları dallarında uygulamalar yapıyoruz.
Murat Güzel 2.12.2019
ENGELLİLER İLE NASIL YAŞANILACAĞINI ÖĞRETECEĞİZ
"DERS SINIFTA KALMIYOR" Zorlukları kurstaki etkinliklerimizle yeniyoruz diyen El Sanatları Öğretmeni Murat Güzel "Burada ahşap, polyester boyama takı giyim üzerine dikiş nakış kursu veriyoruz, ayrıca silikon kalıpları ile kapı süsleri ve benzeri el sanatları dallarında uygulamalar yapıyoruz.
Murat Güzel 11.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 2
İzmir Seferihisar Belediye Tiyatrosu bünyesindeki tamamı kadınlardan oluşan Ürkmez Kadın Tiyatrosu, 5 yıldır sahnede fark yaratıyor. Her birinin farklı hikayesi olan 20 kadından kimi ev işlerini kimi de torunlarını bırakıp, her hafta tiyatro sahnesine geliyor. Bu zamana kadar sergiledikleri 4 farklı oyunda, kadına şiddetten çocuk gelin sorununa, toplumsal baskıdan, kadın cinayetlerine kadar birçok konuya değinen oyuncular, gerçekleri göz önüne seriyor. Kendi hayatlarında yaşamış oldukları sıkıntıları, zorlukları ve baskıları oyunlarda bazen güldürerek bazen de ağlatarak seyirciye anlatıyor. Sokakta oynarken eve çağrılıp evlendirilen, şiddet gören, sokakta öldürülen, iş yerinde taciz edilen, kimsenin arayıp sormadığı yaşlı kadınların hikayelerini anlatan ekip, bu acıların son bulması için kadınların sesi oluyor. Kadın oyuncular, oyunlarda zaman zaman erkek kılığına giriyor, bazen de kendi hayatlarında yaşadıkları sorunları canlandırıyorlar. Çoğu geç yaşta ilk defa tiyatroyla tanışan amatör kadın oyuncular, tiyatroyla hayatlarına renk katıp, sahnede olmanın heyecanını yaşıyor. Tiyatro yönetmeni Vedat Murat Güzel'in, annesinin vefatından sonra kadınlarla çalışmak isteyip kurduğu ekip, aynı zamanda Bedia Muvahhit Tiyatro Ödülleri'nde '2019'un en başarılı Anadolu Tiyatrosu' seçildi.
Murat Güzel 25.10.2019
Amerika Diyanet Merkezi New York'ta tanıtıldı
- "DCA, Amerika'da yaşayan herkesin malıdır" Merkezin danışma ve finans kurulu başkanlıklarını yürüten iş adamı Murat Güzel de DCA'nın Türk camisi olmasına rağmen yüzde 90 Amerikalı Müslümanlara hizmet verdiğine işaret ederek, "Burası sadece Türklerin değil Amerika'da yaşayan herkesin malıdır, bu anlayışla hizmet vermektedir, sizin yerinizdir.
Murat Güzel 9.9.2019
Dha yurt bülteni - 4
Seferihisar'ın Ulamış Mahallesi'nde 3 yıl önce Seferihisar Belediyesi Tiyatro Topluluğu (SEFTİT) eğitmeni Vedat Murat Güzel öncülüğünde kurulan Ulamış Köy Tiyatrosu, 25 kişilik ekibiyle oyunlarda dekorundan müziğine her detayı ortaklaşa yapıyor.
Murat Güzel 15.7.2019
New York'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği
"Ortadoğu'da Demokrasilerin Yıkılışı" başlıklı panelin açılış konuşmasını yapan Türk iş insanı Murat Güzel, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi ABD'nin yeterince tepki vermemesini eleştirerek, "ABD'nin bu tutumu ülkenin kurucu babalarının prensiplerine aykırıydı, bu tavrı dünyadaki imajını sarstı.
Murat Güzel 6.2.2019
2. Trump-Kim Zirvesi 27-28 Şubat'ta Vietnam'da
Konuşmaya davet edilen Türk Pennsylvania eyaletinde Demokrat Partinin önemli isimlerinden olan ve bölgede yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle bilinen Türk iş adamı Murat Güzel'in, Temsilciler Meclisinin Pennsylvania vekillerinden Demokrat Susan Wild'ın davetlisi olarak Kongrede konuşmayı yerinde takip eden tek Türk davetli olduğu bildirildi.
Murat Güzel 27.11.2018
Ilgın'da "Naht Sanatı" Sergisi Açıldı
Yaklaşık bir aydır bu serginin hazırlığı içerisinde olduklarını ifade eden Özdemir, şunları kaydetti: "Arkadaşlarımızın amatörce başladığı bu ilgileri sergiye kadar uzandı. Ilgın'da bu sanat dalında ilk defa düzenlenen bu sergimiz sanatseverler tarafından oldukça ilgiyle karşılandı. Sergimizi gezen vatandaşlarımızın yeni kurs açılması talebi var. Bizde yetkililerimize bu durumu ilettik. Yakın zamanda bir kurs açılmasını bekliyoruz. Ben bu serginin açılmasında emek veren İbrahim Çoban, Ramazan Aşkın ve Murat Güzel'e teşekkür ederim.
Murat Güzel 16.7.2018
Aa, Pensilvanya'daki Fetö Kampını Havadan Görüntüledi
TASC adına konuşan Türk iş adamı Murat Güzel, FETÖ'nün sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda ABD'nin de sorunu olduğunu belirterek, "Her geçen gün ABD vatandaşlarının FETÖ hakkındaki endişeleri artmaktadır.
Murat Güzel 15.7.2018
15 Temmuz'un 2. Yılını Fetö Kampı Önünde Protesto Ettiler
TASC adına konuşan Türk iş adamı Murat Güzel, FETÖ'nün sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda ABD'nin de sorunu olduğunu belirterek, "Her geçen gün ABD vatandaşlarının FETÖ hakkındaki endişeleri artmaktadır.
Murat Güzel: ABD'de 15 Temmuz PaneliMurat Güzel 12.7.2018
Murat Güzel 12.7.2018
ABD'de 15 Temmuz Paneli
Panelin açılış konuşması yapan Türk iş adamı Murat Güzel, 15 Temmuz darbe girişimini, "Türkiye'nin yakın tarihinin en karanlık bölümü" olarak niteledi.
Murat Güzel 29.5.2018
Ordu'nun Yaylalarında Ramazan Keyfi
YAYLA İNSANA HUZUR VERİYOR İstanbul'dan eşiyle birlikte Çambaşı Yaylası'na gelen iş adamı Murat Güzel (65), yaylada oruç tutmanın daha güzel olduğunu belirterek, "Hem oruç tutmak hem de bayramı burada geçirmek için İstanbul'dan buraya geldik.
Murat Güzel 19.5.2018
Türk İş Adamı, Ellis Adası Şeref Madalyası'nı Aldı
NEW ABD'nin saygın ödüllerinden Ellis Adası Şeref Madalyasını Türk iş adamı Murat Güzel, New York'ta düzenlenen törenle aldı.
Murat Güzel 13.3.2018
ABD'de Türk İş Adamına "Ellis Adası Şeref Madalyası"
ABD'de Türk iş adamı ve Demokrat Parti yöneticilerinden Murat Güzel, ülkenin saygın ödüllerinden Ellis Adası Şeref Madalyası'na 2018 yılında layık görülen isimlerden biri oldu.
Murat Güzel 1.3.2018
ABD'deki Türk Vergi Mükelleflerinden Pyd/pkk Tepkisi
Türk iş adamı Murat Güzel'in öncülüğünde başlatılan kampanya dolayısıyla Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ABD Şubesi, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği Amerika ve Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi (TASC) temsilcileri Kongre binası önünde toplanarak, ödedikleri vergiler üzerinden ABD yönetiminin PYD/PKK'ya yardım yapmasına tepki gösterdiler.
Şu an buradasınız: Murat Güzel Haberleri | Murat Güzel Kimdir - Haberler - Murat Güzel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Güzel kimdir, hayatı ve biyografisi. Dünya Emekçi Kadınlar Günü Çeşme'de kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 21:58:56. #1.15#
title