Muhterem Nur'un ailesi, ölüm haberlerini yalanladı

Muhterem Nur'un ailesi, ölüm haberlerini yalanladı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Müslüm Gürses'in bir süredir organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören 87 yaşındaki eşi Muhterem Nur'un hayatını kaybettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Nur'un aile yakınları kısa sürede yayılan iddialar üzerine açıklama yaparak ölüm iddialarını yalanladı.

Arabesk müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur böbrek yetmezliği nedeniyle geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırıldı. Tedavisine yoğun bakımda devam edilen Muhterem Nur'un öldüğü ileri sürüldü. Kısa sürede gündem olan ölüm iddiası hakkında açıklama yapan aile yakınları, haberlerin doğru olmadığını açıkladı.

ÖLDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ

Bir süredir böbrek yetmezliği ve solunum yolları enfeksiyonu nedeniyle tedavi altında olan Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'un dün bilinci kapandı. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi süren kan değerleri değiştiği için solunum ve diyaliz cihazına bağlandı. Yoğun bakımda yatan Muhterem Nur, bugün hayatını kaybettiği iddia edildi.

TEDAVİSİNE DEVAM EDİLİYOR

Ölüm haberini kısa sürede yayılmasının ardından açıklama yapan aileye yakın isimler Muhterem Nur'un solunum cihazına bağlı olarak tedavisinin devam ettiği ve ölüm haberlerinin gerçeği yansıtmadığı söyledi.

MUHTEREM NUR KİMDİR?

31 Aralık 1932 Manastır doğumlu ünlü oyuncu fabrika işçiliği yaparken 1951'de Yıldızlar Revüsü filminde figüran olarak sinema hayatına başladı. İkinci filmi ise 1952'de Osman Seden'in yönettiği Kanun Namına'ydı. Bu filmlerdeki adı Aysel Utku'ydu. Daha sonra Muhterem Nur ismini kullanmaya başladı. Yıldızı parlayıncaya kadar da 20'nin üzerinde filmde küçük rollerde oynadı. Asıl ününü ise 1958'de Memduh Ün'ün çektiği Üç Arkadaş filmiyle yakaladı.

1960'larda pek çok maddi sorun yaşamaya başlayan sanatçı, Müslüm Gürses ile 1982'de Malatya turnesinde tanıştı, 1986'da nikah masasına oturdu.

##12986709##

##12947884##

##12942946##

Muhterem Nur'un ailesi, ölüm haberlerini yalanladı
Haber Yorumları (5)
BUNAK: Varligi da yoklugu da bizi ilgilendirmez loo
BİNGÜL TEYZE: Hiçbirimiz dünyada kalmayacagız hepimiz ahiret yolcusuyuz.Önemli olan ahirete dolu gitmektir.İbadetlerini dosdoğru yapıp bol sevaplarla oraya gidebilmektir.
ĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ: LA DÜRBÜNLÜ BENİ BİLÜÜÜN MÜ KİMÜMM
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title