Muhtelif mahallelerde su kesintisi - Haberler
Haberi Paylaş

Muhtelif mahallelerde su kesintisi

Habermetre - Toplum
 - Güncelleme:
Muhtelif mahallelerde su kesintisi

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ'nin 2 Aralık'ta içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeni ile Saraylar, İlbade, Muratdede ve Sırakapılar mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır.

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ'nin 2 Aralık'ta içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeni ile Saraylar, İlbade, Muratdede ve Sırakapılar mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır. 01. 12. 2021 Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünün 2 Aralık 2021 Perşembe günü içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeni ile 09. 00 ila 20. 00 saatleri arasında, Saraylar, İlbade, Muratdede ve Sırakapılar mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır. Vatandaşların kesintiden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir. . Benzer Başlıklar

Trafik kurallarını eğlenerek öğreniyorlar

Büyükşehir dertlere derman oluyor

Büyükşehir'in altın kızları durdurulamıyor

BÜYÜKŞEHİR'E REKOR BÜTÇE

Büyükşehir gönüllü eğitmenleri unutmadı

Muhtelif mahallelerde su kesintisi

Habermetre - Toplum

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Su Kesintisi, Aralık, DESKİ, Toplum, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title