Muhtar ve Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı

Muhtar ve Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı

Isparta’nın Şarkikaraağaç Kaymakamı Sertaç Kırçuval, Göksöğüt Köyünde ’Muhtar ve Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı’na katıldı.

Muhtar ve Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı

Isparta'nın Şarkikaraağaç Kaymakamı Sertaç Kırçuval, Göksöğüt Köyünde 'Muhtar ve Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı'na katıldı.


İçişleri Bakanlığı'nın talimatı doğrultusunda her ay düzenlenen 'Muhtar ve Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı' Şarkikaraağaç Kaymakamı Sertaç Kırçuval başkanlığında Göksöğüt Köyünde gerçekleştirildi. Toplantıya, Belediye Başkanı İsa Çarkacı, İlçe Jandarma Komutanı Yılmaz Ulutaş, İlçe Emniyet Müdürü Metin Özdemir, Çiçekpınar Beldesi Belediye Başkanı Derviş Açar, Daire amirleri, İl Genel Meclis Üyeleri katıldı. Kaymakam Kırçuval, Vatandaşlarla sohbet ederek onların sorunlarını ve isteklerini dinledi. Kaymakam Kırçuval daha sonra muhtar ve vatandaşların talep ve şikayetlerinin kısa sürede çözümü için talimat verdi.


Toplantıdan sonra Kaymakam Kırçuval ve beraberindekiler köyle bulunan gazi ve şehit yakınları ile yaşlı vatandaşları ziyaret etti. - ISPARTA

Kaynak: İHA