Muhtar Kılıç'tan Başkan Babaş'a Teşekkür
Haberler » Yerel » Muhtar Kılıç'tan Başkan Babaş'a Teşekkür - Haber

Muhtar Kılıç'tan Başkan Babaş'a Teşekkür

Kastamonu Belediyesi ekipleri tarafından Kuzeykent Mahallesi’nde bulunan ve geçtiğimiz yıllarda dökülen beton asfaltın üzerine belediye ekipleri tarafından sıcak asfalt dökülmesi çalışmaları ile birçok mevkii de asfaltlama çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor.

Muhtar Kılıç'tan Başkan Babaş'a Teşekkür

Belediyesi ekipleri tarafından Kuzeykent Mahallesi'nde bulunan ve geçtiğimiz yıllarda dökülen beton asfaltın üzerine belediye ekipleri tarafından sıcak asfalt dökülmesi çalışmaları ile birçok mevkii de asfaltlama çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor.

Kuzeykent Mahalle Muhtarı , Kastamonu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin mahallelerinde aralıksız sürdürdükleri başta asfaltlama olmak üzere tüm çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, tüm mahalle sakinleri adına başta Kastamonu Belediye Başkanı olmak üzere büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

Ayrıca Kuzeykent Mahallesi Kamil Demirci Sokak üzerinde devam eden asfaltlama çalışmalarının önümüzdeki günlerde de devam edeceği belirtildi. - KASTAMONU

Kaynak: İHA